Szakmai ismeretek

Sales tapasztalat
International Sales Management
B2B tapasztalat
Account management
Nemzetközi piackutatás

Emberi tulajdonságok

Pontosság Jó kommunikációs készség Önállóság Kezdeményezőkészség Módszeresség

Állás leírása

Innovatív, gyorsan fejlődő és területén kiemelkedő fogorvosi technológiákat fejlesztő cégünk keres lelkes, proaktív nemzetközi account manager és üzletfejlesztő munkatársat.

Ha szeretnél részese lenni új technológiák születésének, amelyek forradalmasítják az orvoslást és egy összetartó, jó kedélyű csapat tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed!

Az ideális jelentkező

nyitott Rugalmas Jó kommunikátor Utazási hajlandóság

Végzettség

Menedzsment
Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Szeged, Pulz u. 46, 6724 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
8 - 16.30
Ekkor kezdhetsz
holnaptól

Juttatások

  • Ingyen üdítő
  • Ingyen kávé
  • Házon belüli képzések
  • Telefon
  • Notebook
  • Csapatépítő programok
  • Képzési hozzájárulás

Feladatok

  • International key account management
  • Nemzetközi lehetőségek felkutatása és kiaknázása
  • Nemzetközi piackutatás, a konkurencia figyelése

Technológiák, eszközök

MS Office

A csapat számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 50

Termékünkről

SMART Guide implantológiai navigációs rendszer

Innovációinknak, valamint egyszerű és összehangolt folyamatainknak köszönhetően a navigáció végre a fogászati implantáció szerves részéve tud válni. Ez a nemzetközi szakma elismerését is kiváltó technológia teljesen más megvilágításba helyezi a navigációt.

Technológiánk a páciensek számára precíz, minőségi és kiszámíthatóbb implantációs kezelést biztosít, mindezt kevesebb kellemetlenséggel.

Missziónk

We are dedicated to create computer guided solutions fitting into the daily clinical routine with intuitive workflow and advanced level of user experience. Our vision is to make computer guided surgery a global standard.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Cégünk dolgozói
  • A társaság
  • A kellemes munkahelyi légkör
  • A rugalmasság
  • A munkatársak
  • Kávé
Cégünk dolgozói , -

Fotó az irodáról

dicomLAB - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Munka
Magánélet

Ettől különleges a termékünk

International Default services Brand independent ISO Certified Simple Time warranty User-friendly software Detailed education program Complete solution

Történetünk

  1. 2011.01.01

    Idea of establishing a company

  2. 2013.01.01

    Controlled beta release

  3. 2015.01.01

    Market launch in Hungary

  4. 2017.01.01

    International market launch

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Cégünk méretéből és természetéből adódik, hogy rövid úton, hatékonyan tudják munkavállalóink javaslataikat, észrevételeiket megosztani feletteseikkel, a menedzsment tagjaival vagy épp ügyvezetőnkkel.

Kedvenc tárgy az irodában

dicomLAB - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

  • Belső képzések
  • Térítésmentes nyelvi órák
  • Partnercégek képzései
  • Online, szakterületekhez kapcsolódó képzések

Kétszavasok

Ebéd?
Bármit megeszünk, a lényeg, hogy közösen tegyük!:)
Légkondi vagy ablak?
Légkondi
Mac vagy PC
Nálunk minden található

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Cégünk növekedésének köszönhetően elértük azt a szintet, hogy jelenlegi, szeretett irodáinkat hamarosan elhagyjuk; így egy teljes mértékben a mi igényeinkre szabott, új irodaházba költözünk fél éven belül.

Sok szép emlékünk fűződik a jelenlegi irodaházhoz is, de már nagyon izgatottan várjuk az újat!

Termékvideó

dicomLAB - Termékvideó

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Amellett, hogy számunkra rendkívül fontos, hogy a kolléga jól végezze munkáját, saját területén elmélyült tudással rendelkezzen, az is legalább olyan fontos, hogy mennyire tud másokkal együtt dolgozni

Itt követhetsz minket

dicomLAB további nyitott pozíciói