Követelmények

  • Office termékek (főleg Excel) ismerete

  • Precizitás (számlák kezelése)

  • Türelem (ügyfélszolgálat)

  • Angol

Budapest, Királyi Pál u. 18, 1053 Hungary

Munka leírása

Te felelnél a munkatársak életben maradásáért: hogy legyen víz, tej, a NAV ne jöjjön, és fűtés is legyen. Lesz adminisztratív része (számlák összerakása a könyvelőnek, bejövő befizetések adminisztrálása), ügyfélszolgálati (a közös e-mail címre befutó levelek kezelése/továbbítása), és HR része (jelenléti ívek, szabik kezelése).

Feladatok

  • Számlák minden hónapban könyvelőhöz jussanak
  • A bejövő számlák kezelése
  • Iroda karbantartása (nem takarítás :))

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
András szépeket rajzol

Heti munkaidő
30 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
10:00 - 14:00
Home office  - Nem

Mit csinálunk

Minden munkahely valaki álommunkahelye - és mindenki álommunkaerő az álommunkahelyén. Szerintünk ez többről szól, mint arról, hogy a "megfelelő" diplomád legyen: sokkal fontosabb, hogy mennyire passzolsz egy csapatba. A DreamJo.bs-nál azon dolgozunk, hogy mindenki tudatosan dönthesse el, hol érezné jól magát, tudna boldogan dolgozni. A cégek itt megmutathatják magukat.

A munkahelyről

1

Átlag életkor
30

2

Mit esztek szívesen együtt?
Anna gyomorrontása után törököt nem

3

Hogyan adunk visszajelzést?
Folyamatosan megfejtünk

Ittam már munkahelyen, de reggel még soha... Eddig.
Andi Head of Business Development
A sörfőzés és a szörfözés szavak között alig van különbség.
Dani Account manager
A DreamJo.bs-nál minden nap az emberi lélek új mélységeit ismerem meg.
Ella Content manager

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.