Követelmények

  • adtál már el új autót

  • élvezed az ügyfélkommunikációt

  • szívesen alakítasz ki új kapcsolatokat

  • Office a barátod

  • Van B kategóriás jogosítványod

Budapest, Zay út 24, 1037 Magyarország

Munka leírása

Bármelyik márkára is esik a választásod a 15 közül, a lényeg, hogy új ügyfelek megszerzésével és minél több új autó, illetve a hozzá illő tartozékok értékesítésével még sikeresebbé tedd az adott szalont és ezáltal magad!

Feladatok

  • • személygépjárművek, tartozékaik értékesítése
  • • gépjármű finanszírozás és biztosítás-értékesítés
  • • új ügyfelek, üzleti kapcsolatok bővítése
  • • ügyfél-elégedettség biztosítása
  • • a cég és a márka hiteles, szakmai képviselete

Kizáró okok

  • Szeretsz elbújni az ügyfél elől
  • Már az interjún lámpalázas vagy, ha el kell magad adnod
  • Nem értesz az autókhoz
  • Annyira félsz a számítógéptől, hogy inkább be sem kapcsolod

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg + jutalék
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Sportkártya; Étkezési kártya a cég éttermében
Bónusz
Személyes eredményen alapuló bónusz

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Nem
Törzsidő
09:00 - 17:00
Home office  - Nem

Rólad

Ügyfélkommunikáció? Igényfelmérés? Ugyan már, a kisujjadban van!

Nem bánod, ha egyszerre több dologra is koncentrálnod kell, jól osztod be az erőforrásaidat, tudod, mikor melyik ügyfelet szólítsd meg, mégsem marad el az ajánlat, a statisztika, de a megcsörrenő telefon sem marad válasz nélkül.

Mit csinálunk

Egész Európában nincs még egy ilyen cég, ahol 18 autómárka egy telephelyen megtalálható. Büszkék vagyunk rá, hogy tőkeerős, stabil magyar cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

4,5 hektáros székhelyünkön szalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az Autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben közel 300 szakember dolgozik.

video

A munkahelyről

1

Fiú/lány arány
több a fiú, ezen alakítani kellene :)

2

Átlag életkor
a z-től a baby boomerekig

3

Hogyan adunk visszajelzést?
rendszeresen, szóban és írásban

Történetünk

1964 január
Őskor: Megépül a Volán 1. sz. V. 3. sz. Üzemigazgatósága. Fő termék: KAMAZ billenőplatós teherautók
1991 január
Elkezdtük a Mitsubishi márkát is értékesíteni az 1989-ben megalakult Duna Interservice Kft.-ben.
1994 január
Középkor: Elindult a Nissan, Seat, Skoda értékesítés, szervizelés, Volvo szerviz
2004 május
Újkor: Az EU-ba belépéssel megnyíltak a lehetőségek, sorra vettük fel az újabb és újabb márkákat.
2010 október
A piachoz való sikeres alkalmazkodásnak köszönhetően a válság után fejlődésünk újra töretlen.
2018 február
You at this company :)

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.