slide image 1
dunnhumby HungaryBudaörs, Kinizsi u. 1, 2040 Magyarország

Media Planner

Medior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Budaörs
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Keressük a dunnhumby Hungary Media csapatába legújabb Media Planner kollégánkat. Feladatok:

Média tervezés, Értékesítés, Tanácsadás, Ügyfél menedzsment, Társosztályokkal való együttműködés, Üzletfejlesztés, Adatvezérelt döntéstámogatás

Ha szeretnél a legnagyobb hazai FMCG cégekkel dolgozni és van tapasztalatod a az online vagy offline média tervezés területén akkor itt a helyed.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, angol,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 17:00

Feladatok

Média tervezés – Tesco FMCG parnereinek in-store, digitális, hostess kampányainak megtervezése
Értékesítés – Kampányok értékesítése, kategóriához tartozó éves cél elérése
Tanácsadás – dunnhumby elemző szoftverek használatával adat alapú média tervek
Ügyfél menedzsment – Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel, média ajánlat bemutatása, tárgyalás
Üzletfejlesztés – Új szolgáltatások kialakítása, projektmenedzsment feladatok ellátása

Technológiák, eszközök

Microsoft Teams |PowerPoint |Microsoft Word, Excel, OneNote |dunnhumby Shop on Lab

Szakmai ismeretek

  • Értékesítési tapasztalat3 / 5
  • Marketing ismeret4 / 5
  • Online Marketing ismeret3 / 5
  • Projektmendzsment4 / 5
  • Tanácsadás3 / 5

Végzettség

ÁltalánosBSc
Marketing és KereskedelemMSc

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Emberi tulajdonságok

Proaktív |Humor érzék |Segítőkész |Empatikus |Csapajátékos

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 38

Történetünk

  • 1989-01Edwina Dunn and Clive Humby found dunnhumby
  • 2018-01Launch of dunnhumby media, further connecting retailers and brands to Customers
  • 2020-01Microsoft and dunnhumby announce global strategic partnership

Ettől különleges a termékünk

adatalapú kampánytervezés |vásárló szintű célzás

Termékünkről

dunnhumby Hungary

Dunnhumby egy globális, kiskereskedői adatelemző és tanácsadó vállalat, mely média üzletágán keresztül a legnagyobb FMCG cégeket támogatja az optimális kampányaik megtervezésében, kivitelezésében, illetve értékelésében.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Kétszavasok

Átlag életkor?
28
Nemek aránya?
50% - 50%
Mac vagy PC
Dell Laptop

Így képezzük a kollégákat

Belsős képzések

korlátlan udemy hozzáférés

Heti / Havi business meetingek

Intranet és Teams fórumok

Reggeli csúcsforgalommal szemben haladva belvárosból 20 perc alatt megközelíthető.

Tesco foodcourt - saját menza - éttermek - gyorséttermek

Csapat, rugalmas munkavégzés, fruit day kávéval és csapatépítések

GDPR Géza

Munkatárs

dunnhumby's values:

  • passion
  • curiosity
  • collaboration
  • courage

Melyik híres ember lenne a cég?

Keira Knightley - Elbűvölő

Csapatvideó

Csapatvideó