Követelmények

  • Git verzió kezelés

  • Funkcionális tesztelés - Selenium

  • CI - Jenkins

  • Manuális tesztelés

Budapest, Angyal u. 1-3, 1094 Magyarország

Munka leírása

Szeretnénk bővíteni a csapatunkat egy lelkes QA-ssal, aki segíti a release-cycle felgyorsítását és az autómata teszt lefedettség javítását.

Elsődleges feladatod az automatizált és vizuális tesztek írása, karbantartása és a release menedzsment lenne.

Munkádat a fejlesztő csapattal szorosan együttműködve végeznéd a nagyobb (max 14 fős) irodahelységünkben, illetve igény szerint a fókusz szobánkban.

Feladatok

  • Release menedzsment
  • Autómata tesztek írása
  • Teszt dokumentáció készítés

Ha holnap kezdenél...

  • Megismerkednél a fejlesztő kollégákkal és tisztáznánk a felelősségköreidet, hogy később ne legyen belőle félreértés.
  • Első körben meg kellene ismerkedned a repositoriainkkal/pluginjainkkal, hogy később tudd pontosan mit, hol, kell keresni.
  • Bekapcsolódnál egy egyszerűbb, ámbár fontos, repository/plugin tesztjeinek átnézésébe és megírásába.

Kizáró okok

  • Legszívesebben egy sötét sarokban üldögélnél egyedül.
  • Félsz kérdezni, mert nem akarsz zavarni másokat.
  • Nem szeretsz visszajelzést adni és kapni sem.
  • Nehezen fogadod a konkstruktív kritikát.
  • Tartasz új módszerek/eszközök kipróbálásától.

Rólad

Szeretsz másokkal együttműködve, társaságban dolgozni.

Bátran kérdezel és szívesen válaszolsz mások kérdésére.

Hiszel benne, hogy a hatékony együttműködéshez fontos az egymásnak adott visszajelzés.

Tudsz pozítiv kritikát adni és fogadni is, mert hiszed, hogy az előremozdítja a munka hatkényoságát.

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges laptop
Bónusz
Személyes eredményen alapuló bónusz
Csapat eredményen alapuló bónusz

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
10:00 - 16:00
Home office  - Nem

Mit csinálunk

Egy email szerkesztő alkalmazást készítünk, amellyel világszerte több ezer cégnek segítünk mobilbarát email sablonok létrehozásában.

Több mint 100 millió ember olvas nap mint nap olyan emailt a Földön, ami az EDMdesignerrel készült.

2018-ban útjára indítjuk az új termékünket a Chamaileon.io-t, amellyel közepes és nagy cégek számára tesszük egyszerűbbé az emailek tartalomkezelését.

Történetünk

2013 szeptember
$200.000 befektetés az iCatapult-tól
2014 június
Techpeaks Accelerator
2015 július
Break-even
2016 szeptember
Új irodába költöztünk
2017 május
Kivásároltuk az iCatapult-ot a cégből
2018 február
You at this company :)

Még jobb ha...

  • Javascript

  • Taks runners (eg. Grunt, Gulp)

A munkahelyről

1

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Sörözés & közös összejövetelek.

2

Átlag életkor
kb. 27

3

Hogyan adunk visszajelzést?
Személyes visszajelzés (havonta)

Miért pont mi?

Mi vagyunk az ideális választás, ha szeretnél egy fiatalos, befogadó és segítőkész csapat tagjaként valódi hatással lenni egy globális szinten több 10.000 felhasználóval rendelkező szoftver életére.

Legtöbben azért szeretnek nálunk dolgozni, mert folyamatosan tanulhatnak valami újat és támogatjuk ha valaki proaktívan megoldást keres egy-egy felmerülő kihívásra.

Mindezt egy baráti közegben teheted meg, olyan kollégákkal körülvéve, akikkel szívesen megiszol egy kávét / sört pihenésképpen.

video

A Csapatról

Csapatunk fiatal, tanulni vágyó, tehetséges emberekből áll, akik vállt vállhoz vetve dolgoznak azon hogy a szoftverünk valóban felhasználók ezreinek életét könnyítse meg.

Szívesen fogadjuk ha valakinek kérdése, megoldása vagy ötlete támad. Tudjuk hogy ezek segítenek legtöbbször átlendülni egy nehezítő körülményen vagy kihíváson.

Azért vagyunk itt mindannyian hogy tanuljunk, fejlődjünk egyénileg és közösen egyaránt.

Bátran változtatunk a szoftveren a felhasználói visszajelzések alapján.

Majdnem mindent szeretek a szoftverben. Az EDMdesigner sokkal jobb mint bármelyik nagy email kiküldő szolgáltatás szerkesztő felülete (pl. Mailchimp, Constant Contact, Vertical Response).
Ward Hopkins Rebidea.com

Laptop + monitor

Forbes Címlap
2017-ben kivásároltuk a befektetőnket!
Nagyon király, összetartó csapatunk van, tele ötletekkel. Szeretek itt dolgozni, mert sosem unatkozom, folyamatosan tanulhatok és tényleg olyan munkát végezhetek ami engem is érdekel.
Arnold Ferencz Full-stack JS Developer

Figyelő 2016

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.