slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
Eisberg HungaryGyál, 2360 Magyarország, Kisfaludy Sándor utca

Vevőszolgálati vezető helyettes

Medior |Teljes munkaidős |Irodai munka |Gyál
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Vevőszolgálat vezető helyettesként feladataid közé fog tartozni: Ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás. Beérkező rendelések feldolgozása (CSB rendszerben). A kiszállítások szervezése és azok teljesítésének követése. EKÁER ügyintézés. Logisztikai folyamatok koordinálása. Fuvar és egyéb szolgáltatók számláinak ellenőrzése. Operatív feladatok ellátása, göngyölegnyilvántartás vezetése.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő08:00 - 16:30

Feladatok

Értékesítő kollégáid napi munkájának támogatása
Napi kapcsolattartás a társosztályokkal
Üzleti utak szervezése (repjegy, hotel foglalások)

Technológiák, eszközök

Mobiltelefon |Számítógép |CSB rendszer

Szakmai ismeretek

  • Tapasztalat előny5 / 5
  • Projektszemlélet5 / 5
  • Ügyfélorientáltság5 / 5
  • Számítógép ismeret (ERP)4 / 5
  • Angol erős- Német nyelvismeret5 / 5

Végzettség

Szállítás, LogisztikaBA diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint
vagy
NémetTársalgási szint

Komplex feladatok megoldása |Önálló munkavégzés |Nyitottság, rugalmasság |Határozott és problémamegoldó

Leendő csapatod képekben

Történetünk

  • 1992-06Megalakul az Eisberg Hungary Kft.
  • 2003-01-01A magyar üzem biztosítja a McDonald's Ausztria teljes salátaellátását
  • 2006-01-01Elindul a szállítás a McDonald's szlovén éttermeibe és a Metro osztrák üzleteibe
  • 2011-01-01Elkezdődik a konyhakész saláták beszállítása a Spar osztrák boltjaiba
  • 2012-01-01A konyhakész dobozos salátatálak bevezetése
  • 2013-01-01Elindul a magyar piacon egyedülálló, süthető, grillezhető és friss zöldségtálak gyártása
  • 2015-01-01Elkezdődik az Eisberg Tokaj Dressingek forgalmazása
  • 2016-04A Bell csoport felvásárolja az Eisberget

Ettől különleges a termékünk

Friss |Higiénikus |Biztonságos |Konyhakész

Termékünkről

Friss konyhakész saláták és dresszingek

Az Eisberg Hungary Kft. Magyarországon piacvezető szerepet tölt be a konyhakész saláták piacán, valamint kiemelkedő piaci szereplő a dresszingek tekintetében, emellett elsőként vezette be a friss salátaönteteket Magyarországon. Termékeit 5 országba exportálja.

Fő profilunk: kiemelkedő minőségű, konyhakész saláták gyártása és forgalmazása.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Egészségtudatos

Kétszavasok

Ebéd?
Saláta
Légkondi vagy ablak?
Légkondi
Bringa, BKV vagy autó?
Mindhárom

A munkatársaink vannak a középpontban. A bennük rejlő potenciált és az erősségeiket a célkitűzéseknek és a pozíciójuknak megfelelően fejlesztjük. A képességeket és a kihívásokat egyensúlyban tartjuk.

Sok cégnél van ötletláda, azonban gyakran csak csokipapír van benne. Mi tényleg komolyan vesszük a beérkező ötleteket. Munkatársaink pedig tudják, fáradozásuk nem hiábavaló.

A mai világban mindenki egy jó közösségre vágyik. Mi úgy döntöttünk, nem várunk senkire, hanem mi magunk megalkotjuk.

Adrienn

HR vezető

Mosolygós

Csapatjátékos

Lelkiismereretes

Kitartó

EISBERGER

Minden ötletre vevők vagyunk

Ajándék készítés

Eisberg gyereknap

Munka közben

Szülinapozás

Egészséges Táplálkozás

Az egészséges táplálkozás nem ördöngösség, és számos út vezet a megfelelő megoldáshoz. Az egészséges táplálkozás megvalósításához nincs szükség egyes élelmiszercsoportok kizárására az étrendből. Ehelyett a különböző élelmiszerek rugalmas kombinációjával válik kézzelfoghatóvá a hétköznapok szintjén az egyéni igények, preferenciák, kulturális hagyományok figyelembevételével az egészséges táplálkozás.

Gyümölcs- és zöldségfogyasztás

A kiegyensúlyozott táplálkozás egyik nélkülözhetetlen eleme a megfelelő gyümölcs- és zöldségfogyasztás. A zöldségfélék kiemelt helyen szerepelnek a naponta elfogyasztandó élelmiszerféleségek között, legalább 4 adagot ajánlott fogyasztanunk belőlük minden nap, melyből legalább 1 adag friss vagy nyers legyen.

OKOSTÁNYÉR®