slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
Elektro ProfiBudapest, Fogarasi út, Magyarország

Kontroller - asszisztens

Medior |Teljes munkaidős |Pénzügy, Gazdaság |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Ha ledolgoztál már pár évet könyvelésben és rájöttél, hogy sokkal inkább érdekelnek az összefüggések, sokkal inkább szeretsz egészben ránézni egy projektre, mint egy-egy számlát lekönyvelni, akkor itt a lehetőség, hogy nálunk elindulj a kontrolleré válás útján! Vállalatunk építőipari (villamosipari) generálkivitelező. Projektjeink gazdasági elemzésével kell segíteni a pénzügyi vezető munkáját.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő7:30 - 16:00

Feladatok

Kimutatások, elemzések készítése a projektjeinkről
Eltérést okozó adatok feltárása
Projektmenedzserektől információk beszerzése
Számlák kiállítása, szerződések, teljesítések kezelése
Költségkalkuláció, fedezetszámítás

Szakmai ismeretek

  • Excel5 / 5
  • Tapasztalat CRM rendszerekkel3 / 5
  • Projekt menedzsment2 / 5

Végzettség

Pénzügy és számvitelKiegészítő képzés

Nyelvtudás

MagyarTárgyalóképes szint

Emberi tulajdonságok

Kezdeményező / Proaktív |Analitikus gondolkodásmód |Alapos

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
30 - 55

Mit fogsz tanulni

Nézd meg a weboldalunkat, hogy lásd, milyen méretű és minőségű projektek kivitelezésében veszünk részt. Így lesz fogalmad róla, hogy milyen szintű projektek kontrolling feladatainak önálló elvégzésére leszel alkalmas, ha megtanulsz nálunk mindent!

Történetünk

  • 1994Cégalapítás
  • 2015Nívó díj Középület kategóriában
  • 2019Elektro Profi Mobility Kft alakulása: elektromos autó töltők gyártása elindul.

Ettől különleges a termékünk

Innovatív megoldások |Magyar tulajdonú vállalkozás |Több, mint 30 éve alapítva |Klasszikus emberi értékrendek |NÍVÓ Díjas |Elektromos autó töltő gyártás

Termékünkről

Elektromos autó töltő berendezések gyártása

Három éve vágtunk bele az elektromos autó töltő berendezések gyártásába, telepítésébe és értékesítésébe. Fejlesztőcsapatunk szemmel tartva ennek a területnek a napi szintű fejlődését, biztosítja, hogy a legmodernebb megoldást szállíthassuk ügyfeleinknek. Hátterünk a közel 30 éves múlttal rendelkező Elektro Profi gyártókapacitása és szakmai profizmusa. A vállalatcsoport legfiatalabb cége vagyunk.

Termékvideó

Termékvideó

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Egyik sem. Kényelmes, utcai öltözet.
Nemek aránya?
A férfiak vannak többen, de ez nem jelent semmit!
Bringa, BKV vagy autó?
Elektromos autó

Egyéni szakmai fejlesztési tervek vannak, melyeket munkakörre és munkavállalóra szabva biztosít a vezetőség. Nyelvtanulás támogatása. Az innovatív technológiák miatt szakmai fejlesztés az újaknak.

Az ötletek a dohányzóból indulnak el, eljutnak a legkommunikatívabb munkatársainkhoz, onnan valami titkos úton a közvetlen vezetőkhöz, akik komolyan fontolóra veszik és adnak teret a megbeszélésükre.

Ingyenes parkolási lehetőség.

Közlekedési csomópont, közel a metró, az 1-es villamos.

Frissen felújított irodák, a munkatársak igényei szerint nagy terekben egymástól egészséges távolságban.

Természetes fény jut egész nap az irodákba, és a műhelyünkbe is.

Szeretjük, hogy egy helyen van a gyártás, a logisztika, a könyvelés, a projektmenedzserek, a vezetőség, mert így nagyon hatékony az együttműködés!

Az , hogy a főnökeim nem csak hogy hagyják, el is várják, hogy önálló döntéseket hozzak! Változtathatok bármin, ha vállalom, hogy a minőség marad!

Tündi

senior logisztika-beszerzési munkatárs

Projekt szemléletű gondolkodás minden munkavállalói szinten.

Van hogy én segítek, van hogy nekem segítenek. A cél ugyanaz, a projektek sikeres teljesítése, ezért odafigyelünk egymásra!

Melyik híres ember lenne a cég?

Bruce Willis - Öntudatos