Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Elektronikai értékesítő és projektmenedzser

Középszintű

A hazai vízicsúszda-ipar piacvezető vállalata, az Eleven Kft. olyan értékesítőt keres, aki az eladás után a kivitelezés megszervezésében is szívesen kiveszi a részét, és szeretné egy különleges iparágban kipróbálni magát. A cél, hogy saját fejlesztésű, nemzetközi forgalomban lévő indítólámpáink, sebességmérőink és hasonló csúszdaelektronikai eszközeink a világ minél több fürdőjébe eljussanak.

Szakmai ismeretek

Projekt menedzsment
B2B értékesítési tapasztalat
Műszaki, elektronikai ismeret
Ajánlatírás, költségelszámolás
"B" kategóriás jogosítvány

Emberi tulajdonságok

Önálló Jól szervezett Agilis, proaktív Jó kommunikációs készségek

Ekkor kezdhetsz

Most nyáron

Juttatások

Jóllét
SZÉP Kártya
Eszközök
Céges telefon

Feladatok

  • Kapcsolattartás meglévő partnereinkkel: forgalmazó partnerünk és fürdők
  • Új ügyfelek, fürdők felkutatása
  • Kézben tartani az eladás teljes folyamatát a terepszemlétől az átadásig
  • Ajánlatok készítése, költségelszámolások készítése
  • Helyszíni egyeztetések és oktatás

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Törökkő u. 5, 1037 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
7:30 - 16:00

Termékünkről

Vízi csúszdák, vizes játékok, csúszdaelektronika

Termékeinkkel a nyári pancsolást tesszük izgalmasabbá. A hazai vízicsúszda-ipar piacvezető szolgáltatójaként csúszdákkal, interaktív vizes gyermekjátékokkal, csúszdaelektronikával, tervezéssel és egyedi tematizációval foglalkozunk. Ügyfeleink a hazai és külföldi fürdők, aquaparkok, de mindig szem előtt tartjuk, hogy végül nem a fürdővezetők fognak az élményelemeinkkel pancsolni. ;)

Missziónk

A célunk, hogy mindig valami újat mutathassunk a fürdőknek, aquaparkoknak. Szeretnénk, ha nemcsak elkelne egy-két csúszda, hanem felélénkülnének a vízi parkok, és minden évben felejthetetlen élményekkel távozhatnának a fürdőzők. A napi teendők mellett mindig tele vagyunk ötletekkel.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Holcz Csaba
			    									- Marketing menedzser

A kollégáim, és hogy 3-4 semmitmondó szónál jóval többet tudok mesélni a munkámról, ha szóba kerül egy beszélgetés során.

Holcz Csaba , Marketing menedzser

Fotó az irodáról

Eleven - Fotó az irodáról  - Budapest, Törökkő u. 5, 1037 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Építészet és Tervezés Piacvezető Magyarországon Egyedi, személyre szabható Saját fejlesztésű elektronika Mosolygósabbá teszi a világot

Történetünk

  1. 1990

    Megszületik az Eleven Kft. tizenegy alapítótaggal.

  2. 2003

    Megtaláljuk hivatásunkat az első csúszdaparkunk átadásával

  3. 2006

    A Polin Waterparks regionális exkluzív képviselőjévé és stratégiai partnerévé válunk

  4. 2010

    Piacra lépünk vizes gyermekjátékainkkal, és csúszdaelektronikai termékcsaládunkkal, a SplashWare-rel

  5. 2015

    Elnyerjük első Business SuperBrands díjunkat, később több MagyarBrands díjjal is gazdagodtunk

  6. 2016

    Elektronikai termékcsaládunk nemzetközi forgalomba kerül, és hamarosan eljut a világ minden sarkába.

  7. 2018

    A Polin Waterparks platinum szintű partnereként folytatjuk a csúszdatervezést és építést

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Nálunk nem kell a vezető helyettesének asszisztensének kutyájával egyeztetned, mielőtt beszélhetnél valakivel. Ha valami eszedbe jutott, csak kopogtass a vezetőség ajtaján.

Kedvenc tárgy az irodában

Eleven - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Törökkő u. 5, 1037 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Egy "multis" hangulatú prezentációt kell kibírnod, és utána a terepen vagy az irodába egy kávé mellett folyik a betanulás, gyakorlott feletteseddel, akihez bármikor bekopoghatsz.

Kétszavasok

Kedvenc dekor?
A saját tematikus dizájnunk műgyantából
Ebéd?
Konyha, mikró, rendelés, Burger King, Tesco
Csúszás vagy túlóra?
Csúszás csak a mi csúszdáinkon. ;)

Ügyfeleink

Eleven - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Miénk a "csúszdás épület" ugyanis az első emeletről egy vízi csúszda kanyarog lefelé. Az Óbudai autóbuszgarázs és vasútállomás közelében vagyunk, autóval is jól megközelíthető helyen. Néha kutyák lépteit, néha nevetést hallani a folyosónkról. Van egy kincsesszobánk (bemutatóterem) mindenféle aquaparkos játékkal.

Termékvideó

Eleven - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Értékeljük az önállóságot és a talpraesettséget. Az építőipar egy igazán különleges területén dolgozunk, ahol gyakran nem elég a sablonmegoldás.

Nagyerdei Strand
Termékek / Szolgáltatások

  • Vízi csúszdák
  • SplashWare - csúszdaelektronika
  • Interaktív gyermekjátékok
  • Tervezés és tematizáció
  • Kiegészítők

Cukiságbombák az irodában :)
Eleven  - Cukiságbombák az irodában :)

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2019 díjazottja