slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
ElevenBudapest, Törökkő u. 5, 1037 Magyarország

Projektszervező

Junior |Teljes munkaidős |Irodai munka |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

A hazai vízicsúszda-ipar piacvezető vállalata Projektmenedzsert keres. Fontos, hogy legyen tapasztalatod a szervezésben, de nem baj, ha ezt nem az építőiparban szerezted. Ha szeretnél gondoskodni róla, hogy a csúszdák és vizes játékok rendben elkészüljenek, és nem okoz gondot a kommunikáció sem, nálunk van a helyed!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő7:30 - 16:00

Feladatok

Projektek szervezése elejétől a végéig
Egyeztetés a cégen belüli részlegek között
Kapcsolattartás partnereinkkel, beszállítóinkkal
Operatív projektirányítás
Logisztikai szervezés

Technológiák, eszközök

Androidos telefonok |PC |Microsoft Office

Szakmai ismeretek

  • Projekt menedzsment4 / 5
  • MS Office ismeretek3 / 5

Végzettség

ÁltalánosNem kell papír

Nyelvtudás

MagyarTársalgási szint

Precíz |Magabiztos |Jó szervezőkészség |Jó problémamegoldó képesség |Rendszerben való gondolkodás

Leendő csapatod képekben

Így dolgozunk mi

Álmokat építünk :)

Történetünk

  • 1990Megszületik az Eleven Kft. tizenegy alapítótaggal.
  • 2003Megtaláljuk hivatásunkat az első csúszdaparkunk átadásával
  • 2006A Polin Waterparks regionális exkluzív képviselőjévé és stratégiai partnerévé válunk
  • 2010Piacra lépünk vizes gyermekjátékainkkal, és csúszdaelektronikai termékcsaládunkkal, a SplashWare-rel
  • 2015Elnyerjük első Business SuperBrands díjunkat, később több MagyarBrands díjjal is gazdagodtunk
  • 2016Elektronikai termékcsaládunk nemzetközi forgalomba kerül, és hamarosan eljut a világ minden sarkába.
  • 2018A Polin Waterparks platinum szintű partnereként folytatjuk a csúszdatervezést és építést

Ettől különleges a termékünk

Építészet és Tervezés |Piacvezető Magyarországon |Egyedi, személyre szabható |Saját fejlesztésű elektronika |Mosolygósabbá teszi a világot

Termékünkről

Vízi csúszdák, vizes játékok, csúszdaelektronika

Termékeinkkel a nyári pancsolást tesszük izgalmasabbá. A hazai vízicsúszda-ipar piacvezető szolgáltatójaként csúszdákkal, interaktív vizes gyermekjátékokkal, csúszdaelektronikával, tervezéssel és egyedi tematizációval foglalkozunk. Ügyfeleink a hazai és külföldi fürdők, aquaparkok, de mindig szem előtt tartjuk, hogy végül nem a fürdővezetők fognak az élményelemeinkkel pancsolni. ;)

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát

Kétszavasok

Kedvenc dekor?
A saját tematikus dizájnunk műgyantából
Ebéd?
Konyha, mikró, rendelés, Burger King, Tesco
Csúszás vagy túlóra?
Csúszás csak a mi csúszdáinkon. ;)

Egy "multis" hangulatú prezentációt kell kibírnod, és utána a terepen vagy az irodába egy kávé mellett folyik a betanulás, gyakorlott feletteseddel, akihez bármikor bekopoghatsz.

Nálunk nem kell a vezető helyettesének asszisztensének kutyájával egyeztetned, mielőtt beszélhetnél valakivel. Ha valami eszedbe jutott, csak kopogtass a vezetőség ajtaján.

Miénk a "csúszdás épület" ugyanis az első emeletről egy vízi csúszda kanyarog lefelé. Az Óbudai autóbuszgarázs és vasútállomás közelében vagyunk, autóval is jól megközelíthető helyen. Néha kutyák lépteit, néha nevetést hallani a folyosónkról. Van egy kincsesszobánk (bemutatóterem) mindenféle aquaparkos játékkal.

A kollégáim, és hogy 3-4 semmitmondó szónál jóval többet tudok mesélni a munkámról, ha szóba kerül egy beszélgetés során.

Holcz Csaba

Marketing menedzser

Értékeljük az önállóságot és a talpraesettséget. Az építőipar egy igazán különleges területén dolgozunk, ahol gyakran nem elég a sablonmegoldás.

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos

Termékek / Szolgáltatások

  • Vízi csúszdák
  • SplashWare - csúszdaelektronika
  • Interaktív gyermekjátékok
  • Tervezés és tematizáció
  • Kiegészítők
Cukiságbombák az irodában :)