Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Marketing- és PR projektmenedzser (Budapest/Szeged)

Középszintű

Az 1EM magyar és nemzetközi egészségügyi marketingre specializálódott, szegedi székhelyű digitális marketingügynökség. Ügyfeleinknek saját igényeire szabott – többségében online – szolgáltatásokat nyújtunk, bátran használva új megoldásokat. Ehhez keresünk új kollégát, aki szeret létrehozni, alkotni és újdonságokat bevezetni és mindehhez van bátorsága és kitartása.

Szakmai ismeretek

Google Analytics
Social média management
Microsoft Office
Adwords

Emberi tulajdonságok

Problémamegoldó képesség Csapatjátékos Megbízható Kezdeményező / Proaktív Empatikus személyiség

Ekkor kezdhetsz

Holnaptól

Az ideális jelentkező

  • rendelkezz 4-5 éves marketinges/PR és social media menedzselési tapasztalattal
  • kiválóan tudj magyarul beszélni/fogalmazni/helyesen írni,
  • aktívan, helyesen és felsőfokon használd az angol nyelvet
  • szeress ügyfelekkel kommunikálni
  • figyelj a határidők betartására
  • merj bátor, megújuló szemléletű és kritikus, kritikát elfogadó lenni (őszinte csapat vagyunk)

Juttatások

Étkezés
Rágcsa
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Notebook

Feladatok

  • Önálló (online) marketingprojektek tervezése, menedzselése, elemzések készítése
  • Social media oldalak menedzselése, kampányok tervezése és megvalósítása (FB, INSTA, LN, TW, YT)
  • Offline tartalmakat is fogsz készíteni (szórólap, brosúra, roll-up, stb.)
  • Találkozol az ügyfelekkel, igényeiket felméred és megoldásokat javasolsz
  • Ügyfeleidnek és munkatársaidnak havi beszámolókat készítesz

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Ne jelentkezz, ha...

  • Ha nem rendelkezel 4-5 éves marketinges/PR és social media menedzselési tapasztalattal
  • Ha nem használod aktívan, helyesen és felsőfokon az angol nyelvet

Végzettség

Marketing
Bármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Szeged, Szentháromság u., Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
8:00 - 16:30

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
26 - 47
6-10 fő
26 - 47

Termékünkről

Egészségügyre specializált marketingtevékenység

Komoly tapasztalattal rendelkezünk magánklinikák, egészség- és gyógycentrumok, fogászati rendelők és diagnosztikai központok teljes körű marketingkommunikációjában. Segítséget nyújtunk magánrendelések beindításához, illetve már működő praxisok menedzseléséhez. Legyen a cél azonnali vásárlásösztönzés, páciensforgalom növelés, vagy épp a megfontolt márkaépítés, vállaljuk marketingstratégiák kialakítását, megvalósítását, mérhető eredménnyel online és offline kampányok lebonyolítását.

Missziónk

Az egészségügyi marketingkommunikáció területén csapatunkkal azon dolgozunk, hogy a 21. század megoldásaival, a hagyományos és a digitális marketing eszközeit hatékonyan kombinálva, a lehető leggyorsabban, a lehető legközelebb hozzuk egymáshoz a szakmai és üzleti sikerek iránt elkötelezett praxisokat és a minőségi egészségügyi ellátást kereső pácienseket.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Leli
			    									- Social Media Manager

A jó hangulat és a társaság - nem telik el úgy óra, hogy ne röhögnénk valami jó poénon.

Emellett a projektek változatossága, sosem unatkozunk.

Leli , Social Media Manager

Fotó az irodáról

Első Egészségügyi Marketing - Fotó az irodáról  - Szeged, Szentháromság u., Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Keresőmarketing Grafikai tervezés Egészségügy Facebook Instagram Közösségi média Közösségi média menedzsment Webdesign

Történetünk

  1. 2010.09

    Megalakult ügynökségünk

  2. 2011

    Külföldi partnerekkel bővült ügyfélkörünk

  3. 2016

    Új szolgáltatás bevezetése: egynapos egészségügyi marketing szemináriumok tartása

  4. 2019

    Adatinformált egészségügyi marketingszemlélet bevezetése

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

A vezetés és a kollégák kapcsolata rendkívül transzparens, napi szinten cserélünk információt és tudást. Emellett 1-2 havi rendszerességgel tartunk "formális" értekezleteket, ahol szintén ötletelünk.

Kedvenc tárgy az irodában

Első Egészségügyi Marketing - Kedvenc tárgy az irodában  - Szeged, Szentháromság u., Magyarország

Így képezzük a kollégákat

  • munkaidőn belüli szakmai felkészülés, tanulás
  • folyamatosan változó, izgalmas projektek
  • segítőkész, támogató csapatot (közös cél, közös győzelem, közös kudarc)

Kétszavasok

Nemek aránya?
50-50
Ebéd?
Bármi, csak kaja legyen
Bringa, BKV vagy autó?
Bringa

Ügyfeleink

Első Egészségügyi Marketing - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

  • Irodánk a belváros szívében helyezkedik el
  • 1-2 perces távolságban számtalan rendkívül jó étterem fellelhető
  • Busz, villamos és troli megálló pár perces távolságon belül található
  • Modern kialakítású, otthonos iroda

Melyik híres ember lenne a cég?

Grabovsky

Grabovsky

Túlélő

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • Őszinteség
  • Humor
  • Türelem
  • Határidők betartása
  • Megújuló szemlélet
  • Kritikus és kritikát elfogadó személyiség

Itt követhetsz minket