Szakmai ismeretek

Nagios
Ubuntu
Azure DevOps
Windows 10
iOS, macOS

Emberi tulajdonságok

Rugalmas Megbízható Csapamunkára való képesség Kreativitás, új ötletek Jó problémamegoldó képesség

Állás leírása

A pozícióban a fő feladatod senior rendszergazdánk, mindemellett pedig teljes csapatunk támogatása lenne.

Ekkor kezdhetsz
azonnal

Végzettség

Informatika
Technikus

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Bocskai út 77-79, 1113 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
9 - 17

Juttatások

Étkezés
Kávé
Jóllét
SZÉP Kártya Csapatépítő programok
Egyéb

Közterületen díjmentes parkolás a környéken

Feladatok

  • Alkalmazások rendszeres monitorozása és karbantartása, probléma megoldása a már működő rendszerekben
  • Rendszerkonfigurációval kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Mikrotik beállítás, hálózatismerettel kapcsolatos feladatok
  • Nagios konfigurálása, üzemeltetése, a riasztások kezelése
  • Linux (Debian, Ubuntu server), Docker konfigurálása

Termékünkről

Szoftverfejlesztés

Az EN-CO Software Kft. egyedi szoftverek tervezésével, fejlesztésével, üzemeltetésével, valamint a teljes folyamat menedzselésével foglalkozó magyar cég, mely 2008-as alapítása óta mára közel 130 munkavállalót tudhat magáénak.

Missziónk

Magasan képzett kollégáink az egyedi szoftverfejlesztés során mindig a legújabb technológiákat alkalmazzák. Magas színvonalon tartjuk az IT-szolgáltatásainkat, ügyfeleink igényeit maximálisan kielégítjük, így hosszú távú kapcsolat épül ki köztünk mind az IT szolgáltatások, mind az üzleti megoldások területén.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Anna
			    									- Ügyvezetői asszisztens

"Azért szeretek ide bejárni, mert itt nem kell feszengeni, mindenki annyira kedves, mint sehol máshol :) "

Anna , Ügyvezetői asszisztens

Fotó az irodáról

EN-CO Software - Fotó az irodáról  - Budapest, Bocskai út 77-79, 1113 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Egyedi szoftverfejlesztés

Történetünk

  1. 2008.12

    2008 év végén megalapult az EN-CO Software Kft.

  2. 2018.07

    A dinamikus létszám bővülésünk végett beköltöztünk jelenlegi irodánkba, ahol közel 130 fő dolgozik.

  3. 2019.11

    Megszereztük az információbiztonsággal kapcsolatos ISO27001:2013-as szabvány szerinti tanúsítványt.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Csapatunk mindig nyitott az új ötletek befogadására: írj e-mailt vagy üzenetet Teamsen, sőt szeretjük azt is, ha személyesen mondod el újító javaslataidat, mindent megfontolunk :)

Kedvenc tárgy az irodában

EN-CO Software - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Bocskai út 77-79, 1113 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Preferáljuk a belső képzéseket, hiszünk a tapasztalatátadásban: senior kollégáink rendszeresen adják át tudásukat oktatásainkon némi pogácsa kíséretében.

Kétszavasok

Átlag életkor?
30 alatt
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Nagyrészt rövidnadrág, ha nem vagy menedzser ;)
Ebéd?
Csakis együtt!

Ügyfeleink

EN-CO Software - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Irodánk könnyen megközelíthető akár tömegközlekedéssel, biciklivel vagy autóval, ráadásul a környéken ingyen parkolhatsz! Napfényes irodák, több teakonyha, ingyen kávé és tea vár minden nap, és minimum 5 menza van a környéken, ahova csapatosan járunk át: együtt lenni jó, együtt enni jó ;)

Melyik híres ember lenne a cég?

Grabovsky

Grabovsky

Túlélő

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Ahhoz, hogy mindannyian a maximumot tudjuk kihozni magunkból, fontos, hogy a csapat minden egyes tagja jól tudjon illeszkedni - és persze beilleszkedni. Jó, ha vevő te is erre a stílusra!

Itt követhetsz minket

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
EN-CO Software

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!