Eszter Kft.Mosonmagyaróvár, Barátság u. 1, 9200 Magyarország

Értékesítést támogató mérnök

Senior |Teljes munkaidős |Mérnök |Mosonmagyaróvár
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Szívesen foglalkozol műszaki problémák megoldásával? Van már tapasztalatod egyedi gépek koncepciójának kialakításában? Érdekel az ipari automatizálás? Dolgozz nálunk, hiszen…

▪️ Részt vehetsz egyedi géptervek koncepció alkotásában

▪️ Műszaki és értékesítési fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzési hozzájárulással

▪️ Mindezt egy fiatal és jó hangulatú csapatban

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő7:00 - 15:30

Feladatok

Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Új vevőkapcsolatok építése (NEM hideghívás és házalás)
Egyedi géptervek koncepció alkotásában való részvétel
Árajánlatkészítés
Tárgyalások lebonyolítása, műszaki és kereskedelmi egyeztetések

Szakmai ismeretek

  • Felsőfokú műszaki végzettség4 / 5
  • Géptervezési tapasztalat előny4 / 5

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzésBA diploma

Nyelvtudás

MagyarAnyanyelvi szint

Csapatjátékos |Megbízható |Ügyfélközpontú |Agilis, proaktív |Jó problémamegoldó

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
28 - 50

  • 1993Működésünket mint esztergályos és gépi forgácsoló üzem kezdtük el.
  • 2008Cégünk az ezredfordulókor nyitott az automatizálás irányába.
  • 2020-10Az Eszter Kft. az Eszter Bt. jogutódjaként működik 2020. október 1. óta.

Ettől különleges a termékünk

Egyedi ipari megoldások.

Termékünkről

Automatizálás, robotizálás, gépi forgácsolás

Vállaljuk kézi összeszerelő állomások, félautomata és automata gyártósorok tervezését és kivitelezését. A tervezést és a megvalósítást vevőink egyedi igényei alapján végezzük, legyen szó elektronikai, autóipari, vagy egészségügyi termékeket összeszerelő, ellenőrző vagy csomagoló berendezésekről.

Fő profilunk az ipari robotokra épülő gyártócellák, szerelősorok tervezése és kivitelezése.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Családbarát
Társadalmi felelősségvállalás
Egészségtudatos

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Ebben a sorrendben.
Bringa, BKV vagy autó?
Autó.
Légkondi vagy ablak?
Légkondi

Szakmai és idegen nyelvi fejlődési lehetőséget és képzési hozzájárulást biztosítunk a kollégáknak.

Demokrácia van nálunk és a HR-es képviseli a munkatársak érdekeit. Természetesen, ha bárkinek problémája van, akkor bármikor fordulhat feletteséhez.

Könnyű megközelíteni. Szép világos, van légkondi. Mindenki együtt ül, könnyű csapatban dolgozni.

Az hiányozna, hogy lássam, ahogy megvalósulnak azok a gépek, amiket tervezek és persze a jó csapat.

Zsolt

villamosmérnök

Humor, türelem, kreativitás, empátia.

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves - High-Tech

Csapatvideó

Csapatvideó

Nyitott pozícióink

Értékesítést támogató mérnök / Műszaki Értékesítő

Szívesen foglalkozol műszaki problémák megoldásával? Van már tapasztalatod egyedi gépek koncepciójának kialakításában? Érdekel az ipari automatizálás?

Műszaki asszisztens

Igazi csapatjátékosként segítenéd értékesítőnk munkáját a műszaki dokumentumok elkészítésében?

Bővebben: https://eszternet.hu/karrier/