Szakmai ismeretek

HTML, Javascript
jQuery
PHP, MySQL
Web Services
CSS3, Bootstrap

Emberi tulajdonságok

Proaktív Precíz Önálló Megbízható Elhivatott

Állás leírása

Komplex könyvelői szolgáltatást nyújtó cégként elsősorban a Portálunk funkcióinak bővítésén, tökéletesítésén fogsz dolgozni. Magyarországi piaci térnyerés mellett regionális terveink megvalósításához, a hosszútávú együttműködést szem előtt tartó, proaktív, megbízható és önálló fejlesztőkből álló csapatunk kulcsfontosságúnak tartjuk.

Az ideális jelentkező

Megbízható Precíz Proaktív Önálló elhivatott

Végzettség

Informatika
Nem kell papír

Nyelvtudás

Magyar
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Arany János u. 9, 1051 Hungary

Munkaidő

Törzsidő
10:00 - 14:00
Ekkor kezdhetsz
holnaptól

Fizetéssáv

Havi bruttó fizetési sáv
700 000 — 1 000 000 Ft

Juttatások

  • Coaching
  • Ingyen üdítő
  • Ingyen kávé
  • Házon belüli képzések
  • Csapatépítő programok

Feladatok

  • Portál fejlesztése, tesztelése

Technológiák, eszközök

Bootstrap jQuery PHP, MySQL Javascript, HTML, CSS

A csapat számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
23 - 35

Termékünkről

Komplex könyvelési szolgáltatás

Egy olyan komplex könyvelési szolgáltatást nyújtunk, ahol Ügyfelünk a Könyvelője mellé egy vele foglalkozó Üzleti Tanácsadót is kap, emellett az általunk fejlesztett Portált használva minden pillanatban valós képet kap a vállalkozásáról.

Missziónk

Hisszük, hogy termékünk sorsfordító lehet a magyarországi illetve akár regionális kkv-k számára, mert tapasztalatunk alapján minden vállalkozásban van plusz 30% amennyiben a profi háttér biztosított.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Bak Balázs
			    									- Account Manager

A társaság, a jó hangulat, a rugalmas munkaidő na meg a pénz :D.

Bak Balázs , Account Manager

Fotó az irodáról

Everest - Fotó az irodáról

Ettől különleges a termékünk

Értékesítés Jogi szolgáltatás Tanácsadás Üzletfejlesztés Könyvvizsgálat Könyvelés IT biztonság Adó Controlling

Történetünk

  1. 2015.12.01

    Everest Accounting Kft

  2. 2016.06.01

    Everest Portal Alpha

  3. 2017.03.01

    Everest Services Kft

  4. 2018.04.01

    Everest Portal

  5. 2018.07.01

    Everest App Alpha

  6. 2018.09.30

    Everest Accounting Kft » Zrt

  7. 2019.02.01

    Everest App

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

A fejlesztési irányt nagy mértékben befolyásolják ügyfeleink igényei, üzletkötőink tapasztalatai és fejlesztőink meglátásai.

Kedvenc tárgy az irodában

Everest - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

Minden hónapban más ember a kinevezett fejlesztési vezetőnk, akinek a szemszögén keresztül szemléljük cégünk működését.

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Tömény
Star Wars vagy Ben Hur?
Vader Nagyúr
Ebéd?
Török

Ügyfeleink

Everest - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

A város közepe. 200 méterre a Parlamenttől, 50 méterre a Szabadság tértől.

Melyik híres ember lenne a cég?

Bruce Willis

Öntudatos

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Kezdeményezőkészség, önállóság, kitartás és jó humor.

Itt követhetsz minket

Everest

A hely, ahol szívesen dolgoznék

Nincs nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a csapatot! A feliratkozással a jövőben értesítést kaphatsz a választott cég aktuális nyitott pozícióiról.