slide image 1
Expert Zrt.Budapest, Óradna u. 12, 1044 Magyarország

Raktáros munkatárs

Gyakornok |Teljes munkaidős |Egyéb |Budapest
job.undefined
200 000 - 350 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Hidd el nekünk, amikor azt mondjuk, hogy CSATLAKOZZ a Logisztikai csapatunkhoz és soha többet nem fogsz a hétfőre ugyanúgy tekinteni, mint eddig! :) Nálunk a helyed, ha hosszútávú, biztos munkahelyet keresel és szeretnél egy összetartó, jó közösségben dolgozni!

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 200 000 - 350 000 HUF
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő09:00 - 17:30

Feladatok

Áru összekészítése
Ügyfelek kiszolgálása
Raktári rend fenntartása
Ügyviteli rendszer használata

Technológiák, eszközök

Octopus |targonca

Szakmai ismeretek

  • Szaktudást nem igényel5 / 5
  • Tapasztalatot nem igényel5 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi

Nyelvtudás

MagyarTársalgási szint

Megbízhatóság |Önálló munkavégzés |Szorgalom |Talpraesett helyzetkezelés |Környezetére igényes

Így jelentkezz

Kérlek, csatold fényképes önéletrajzodat!

  • 1999-10-01Start-up cégként kezdtük meg működésünket az IT disztribútori piacon
  • 2000-12-01Összbevételünk és létszámunk hamar megduplázódott, így irodánkat bővítenünk kellett
  • 2007-07-10Végleg kinőttük a régi irodánkat: ekkor választottuk az új, nagyobb, modern székhelyünket
  • 2008-01-01A világválság idején is a várt eredményeken felül teljesített és szilárdan megállta helyét a piacon
  • 2018-10-01Idén ünnepeljük, hogy az Expert Zrt. 10 éve a magyar IT disztribútori piac egyik kiemelkedő alakja

Ettől különleges a termékünk

Folyamatos fejlődés |Felelős partnerség |Gyors megoldások |Alcor |Disztribúció |Kimagasló ár-érték arány |win-win-re törekvés

Termékünkről

Számítástechnikai disztribútor

Az Expertnél küldetésünknek érezzük azt, hogy partnereink számára magas szintű szolgáltatásinkkal a leghatékonyabb vásárlási élményt nyújtsuk. Célunk, hogy kölcsönösen előnyös üzleti kapcsolatokat alakítsunk ki partnereinkkel, leginkább költséghatékony megoldásokat kínálva, első helyre helyezve igényeiket. Büszkék vagyunk arra, hogy a munkatársaink több mint a 20% már több mint 8 éve erősíti csapatunkat.

Kétszavasok

Nemek aránya?
35% nő és 65% férfi
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
a kettő között félúton
Bringa, BKV vagy autó?
ha lehet akkor ebben a sorrendben

Tudásunk folyamatosan gyarapszik, az állandó, munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamok, illetve képzéseknek köszönhetően. IT disztribútorként rengeteg konferencián van lehetőségünk részt venni.

Nálunk ez nem csak lehetőség, hanem elvárás is. Igyekszünk támogató légkört biztosítani arra, mindenki elmondhassa véleményét és javaslatot tehessen. Hiszünk a személyes kommunikáció erejében!

A szenvedélyem a munkám iránt. A sok lehetőség amelyet nyújt számomra, a családias környezet és a folyamatos kihívások.

Bakó-Egri Noémi

Könyvelő

  • talpraesett
  • önálló munkavégzés
  • saját ötletek- kreativitás
  • motiváltság
  • innovatív
  • humorérzék
  • önfejlesztés
  • megbízható
  • lelkiismeretes
  • célorientált
  • lojalitás
  • kihívások keresése
Melyik híres ember lenne a cég?

Grabovsky - Túlélő

Saját márkánk- az Alcor

Alcor- saját termékünk

A termék palettánk mögött stabil háttér áll, erős terméktámogatással, nyelvi lokalizációval, különböző szolgáltatásokkal és precíz szervizzel. Hisszük, hogy a kitartó munkával és a termékekbe, az új technológiákba vetett hittel az Alcor méltó lesz a vásárlók bizalmára és elismerésére.