Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Értékesítő / Területi képviselő

Középszintű

Cégünk, a Fiorex Packaging Kft., csapatának bővítéséhez keressük új munkatársunkat Értékesítő/ Területi képviselő pozícióba a debreceni cégközpontunkba.

Szakmai ismeretek

Ügyfélorientált
B kategóriás jogosítvány
3 év értékesítési tapasztalat
HoReCa tapasztalat előny
Eredményes szakmai múlt

Emberi tulajdonságok

Folyamatos tanulási vágy Kiváló kommunikációs képesség Tárgyalástechnikai készségek Agilitás, Proaktivitás Nyitottság, magabiztosság

Előny, ha...

  • CRM rendszerek korábbi használata, ismerete,
  • Angol és/vagy német nyelvtudás,
  • HoReCa területen szerzett tapasztalat, kapcsolatrendszer,
  • Bármilyen webshopos (e-commerce) tapasztalat, tudás.

Ekkor kezdhetsz

Azonnali kezdéssel

Az ideális jelentkező

Agilis, önálló, szeret utazni és új embereket megismerni. Nyitott a fejlődésre, a tanulásra. Az értékesítés a lételeme.

Juttatások

Étkezés
Gyümölcs Étkezési támogatás Üdítő Kávé Rágcsa
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Coaching Masszázs Csapatépítő programok
Utazás
Céges autó
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

  • Kezdetben alapbér, mely a próbaidő után kiegészül teljesítményarányos prémiummal + cafeteria
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (Céges gépkocsi, mobiltelefon, számítógép)
  • Fejlett értékesítés-támogatást: marketing, modern IT megoldások, szakmai onboarding,
  • Fiatalos, családias légkör, dinamikus és agilis csapat
  • Szakmai kihívás és folyamatos fejlődés (belső képzések, workshopok, coaching)

Feladatok

  • Új partnerek megkeresése, kapcsolatépítés, és a potenciális üzleti lehetőségek felkutatása
  • Meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
  • Korábbi de már nem aktív vásárlók telefonos felkeresése és termékeink ajánlása
  • Az ajánlat prezentálása az ügyfél számára, többkörös tárgyalásokon a döntéshozók meggyőzése
  • Szerződéskötés menedzselése, a szerződések életciklusának nyomon követése,

Technológiák, eszközök

skype Trello Excel zoom Sales Autopilot Belső vállalati rendszerek

  • Jelentkezés nyelve: magyar, angol
  • Önéletrajz Motivációs levéllel
  • Bérigény megjelöléssel

Ne jelentkezz, ha...

  • Nincs legalább 3 év szakmai tapasztalatod
  • Nem érdekel az értékesítés
  • Nem akarsz fejlődni, tanulni

Végzettség

Általános
Érettségi
vagy
Általános
Bármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint
vagy
Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Debrecen, Zúzmara u. 8, 4002 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét
Törzsidő
10.00 - 16.00

Így dolgozunk mi

Agilis, dinamikus csapat vagyunk, követjük a lean és a scrum alapelveket a mindennapokban. Lapos, családias szervezet vagyunk, akik törekednek a folyamatos fejlődésre egyéni és szervezeti szinten egyaránt.

Leendő csapatod

Csapat mérete
11-15 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 52

Mit fogsz tanulni

Az új kollégánk megismerkedhet a csomagolástechnika területével,

Rendszeresen tartunk belső képzéseket,

Van lehetőség business coaching-ra, tréningekre,

Online és "offline" is gazdag könyvtárral rendelkezünk,

Szakmai onboarding-ot biztosítunk.

Termékünkről

Csomagolástechnikai termékek értékesítése

A Fiorex Packaging Kft. 19 éve kezdte meg működését. Kezdetben csupán raklapok, később ládák gyártásával, ma pedig komplex csomagolástechnikai megoldásokkal foglalkozunk, így teljes körű megoldásokat tudunk biztosítani. Csapatunk fiatalos, dinamikus. Agilis szervezet vagyunk és munkánk során figyelembe vesszük a környezetvédelmi szempontokat is.

Missziónk

Egy csomagolással foglalkozó vállalkozás nem csak attól lesz jó, hogy jó árakon a megfelelő csomagolási eszközt adja ügyfeleinek, hanem attól is, hogy mindezt teljes körű megoldásokkal egészíti ki. A lean eszköztárát is felhasználva, arra törekszünk, hogy a csomagolóanyag-beszerzés, a legegyszerűbben és a legkönnyebben működjön.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Huriné Márti
			    									- Cégvezető

"A Fiorex nem a szívem csücske, hanem a szívem fele."

Huriné Márti , Cégvezető

Fotó az irodáról

Fiorex Packaging - Fotó az irodáról  - Debrecen, Zúzmara u. 8, 4002 Magyarország

Csapatvideó

Fiorex Packaging - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Komplex csomagolástechnika Környezetbarát termékek Raklapgyártás Kartondobozok 60 méretben Lebomló csomagolóanyagok

Történetünk

  1. 2002.08

    Cégalapítás - Raklapgyártási tevékenység elkezdése

  2. 2011

    Elindul a csomagolástechnika

  3. 2019

    Teljeskörű csomagolástechnikai megoldások websdhopok részére

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Családias, fiatalos lendületes, agilis csapat vagyunk. Értékünk a folyamatos fejlődés: rendszeres szakmai workshopok, képzések, business coaching, brainstorming értekezletek, agilis stand up-ok.

Kedvenc tárgy az irodában

Fiorex Packaging - Kedvenc tárgy az irodában  - Debrecen, Zúzmara u. 8, 4002 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

- Rendszeres szakmai képzések, workshop-ok

- Business Coaching lehetőség

- Online és offline könyvtár

- Szakmai onboarding

Kétszavasok

Ebéd?
Együtt!
Hobbi?
Közös tortázás és pezsgőzés
Átlag életkor?
30

Ügyfeleink

Fiorex Packaging - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

- Nagy közös étkezések, irodai masszázs, szülenapok ünneplése, modern, hangulatos iroda.

Melyik híres ember lenne a cég?

Bruce Willis

Öntudatos

Tulajdonságok, amiket értékelünk

- Agilitás

- Lendület

- Proaktivitás

-Önállóság

Itt követhetsz minket