Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Projekt asszisztens

Junior

A Flow, Magyarország piacvezető szervezetfejlesztéssel foglalkozó tanácsadó cége részmunkaidős back office munkatársat keres (6 órás beosztásban), projekt asszisztens pozícióba, határozott időtartamra.

Szakmai ismeretek

Rutinosan dolgozz számítógépen
Magabiztos Adobe Acrobat tudás
Magas fokú MS Office
MS Teams, Zoom jártasság

Emberi tulajdonságok

Lásd a rendszer egészét Alapos, precíz, igényes Talpraesett, nyitott, rugalmas Jó kapcsolatteremtő, önálló Kiváló priorizáló, rendszerető

Előny, ha...

van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Ekkor kezdhetsz

azonnal

Az ideális jelentkező

Magaddal szemben is legyenek magasak az elvárásaid.

Tekintsd elsődlegesnek a belső és külső ügyfelek színvonalas, gyors kiszolgálását.

Örülj annak, ha egyszerre több szálon futnak az események, amiket te tartasz kézben.

Érdekeljenek az online és a digitális tér újdonságai.

Szeresd a munkádat :)

Juttatások

Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • Virtuális tréningek asszisztálása különböző online platformokon.
  • Tréningek előkészítése: a szükséges anyagok formázása, nyomtatása, összeállítása.
  • Eszközök, tréninggyakorlatok összekészítése, karbantartása. Online tanulási platformok kezelése.
  • Tréningek utókövetése: az ott készült anyagok, értékelések digitalizálása.
  • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a tanácsadókkal és trénerekkel, valamint a beszállítókkal.

Technológiák, eszközök

Hubspot Microsoft Teams Mailchimp zoom Limesurvey Mentimeter Survey Monkey

  • Önéletrajz
  • Max. 6 diából álló PPT (prezi) angol bemutatkozó.

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is
Így éltük meg... (COVID-19)

www.leadershipkaoszidejen.flow.hu

Iroda cím

Budapest, Zichy Géza u. 5, 1146 Magyarország

Heti munkaidő
30 óra/hét
Munkaidő
9:00 - 15:30

Termékünkről

Szervezet- és vezetésfejlesztés

Termékek

* Változásvezetés

* Vezetésfejlesztés és tehetségmenedzsment

* Személyes fejlesztés, coaching

* Együttműködésfejlesztés és csapatépítés

* Működésfejlesztés

* Készségfejlesztés

* Stratégiai HR támogatás

* Értékesítés és ügyfélszolgálat

Missziónk

A partnerségben hiszünk. Szeretünk nagy energiákkal, az ügyféllel közösen létrehozni valamit, ami hasznos számára, és valódi pozitív változást eredményez.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Mind
			    									- Kolléga
A csapat hiányozna a legjobban :)
Mind , Kolléga

Fotó az irodáról

Flow Consulting Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Zichy Géza u. 5, 1146 Magyarország

Csapatvideó

Flow Consulting Kft. - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

A partnerségben hiszünk. Mérhető eredményeket érünk el. Társadalmi felelősségvállalás.

Történetünk

  1. 1999.11

    Flow Consulting Kft. cégbejegyzés

  2. 2006.03

    Létrejön a Flow International

  3. 2020.02

    eddig 50.000 program résztvevő :)

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Nyílt kommunikáció, valós idejű visszajelzések által.

Kedvenc tárgy az irodában

Flow Consulting Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Zichy Géza u. 5, 1146 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

szakmai tanfolyam, egyéni támogatás

Kétszavasok

Ebéd?
együtt
Kedvenc dekor?
virágok
Legbüszkébb
egymás támogatása

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

A Városliget szomszédságában, csendes, világos és barátságos :)

Termékvideó

Flow Consulting Kft. - Termékvideó

Tulajdonságok, amiket értékelünk

talpraesett, nyitott, jó kapcsolatteremtő, kreatív, rugalmas és önálló

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2020 díjazottja