Szakmai ismeretek

Microsoft Office
Értékesítési tapasztalat
Vezetői tapasztalat

Emberi tulajdonságok

Precíz Elhivatottság Agilis, Proaktív Hitelesség, megbízhatóság Képes az önálló munkára

Állás leírása

Megbízónk egy piacvezető értékesítéssel foglalkozó vállalat.
Magyarországi lokációval keressük az értékesítési team leaderünket

Gyakorlatilag holnaptól kezdhetsz is nálunk.

Ekkor kezdhetsz
2021 Januártól

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Jelentkezés nyelve: angol
  • Önéletrajz
  • LinkedIn
  • Bérigény megjelöléssel

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint
vagy
Cseh

Iroda cím

Budapest, Kelenvölgyi u., 1223 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét
Törzsidő
10:00 - 15:00

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
450 000 — 600 000 HUF
+ Bónusz

Értékesítési jutalék (+40%)

Juttatások

Étkezés
Reggeli Kávé
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Jóllét
Coaching Csapatépítő programok
Eszközök
Notebook

Feladatok

  • Toborzás - új csapattagok kiválasztása, felvétele
  • Betanuló képzés vezetése, új csapattagok integrálása
  • A sales team napi feladatainak koordinálása (lead management, támogatás)
  • Folyamatos fejlesztés és továbbképzés (mint belső tréner)
  • Üzletfejlesztés - kapcsolattartás stratégiai partnerünkkel a régióban

Így dolgozunk mi

Heti Sales meetingek adják meg az alapját működésünknek - amit a heti vezetői review-k terelnek a megfelelő iránya.

Nálunk nincsenek bezárt irodák, egy irodában dolgozunk, nincs rossz kérdés, mindenre találunk választ.

Leendő csapatod

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
29 - 55

Termékünkről

HR Tanácsadás

Aki ismer, tudja, hogy imádok utazni, új dolgokat felfedezni. A fOrgXpert International Kft. megalapítása egy olyan új utazás, amely során az Önök problémáit fedezhetjük fel, hogy azokra közösen megoldásokat találjunk. 25 év nemzetközi felsővezetői tapasztalattal a hátam mögött még mindig hiszek a bizalomban, a kitartásban, a korrektségben és a minőségi munkavégzésben. Meg a humor erejében

Missziónk

Aki ismer tudja, hogy imádok utazni, új dolgokat felfedezni. A fOrgXpert International Kft. megalapítása számomra egy olyan új utazás, amely során az Önök problémáit fedezhetjük fel, hogy azokra közösen megoldásokat találjunk. 25 év nemzetközi felsővezetői tapasztalattal a hátam mögött még mindig hiszek a bizalomban, a kitartásban, a korrektségben és a minőségi munkavégzésben. Meg a humor erejében

Mi hiányozna, ha elmennék?

Forgács Judit
			    									- Cégvezető

A korrektség, a minőségi munkavégzés és a humor ereje

Forgács Judit , Cégvezető

Fotó az irodáról

ForgXpert - Fotó az irodáról  - Budapest, Kelenvölgyi u., 1223 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Adatelemzést használó megoldás Testreszabott HR módszertan Támogatjuk a vezetőséget Üzleti szemléletű tanácsadás 25 év IT, ICT, SSC ismertség

Történetünk

  1. 2010.01

    ForgXpert alapítása

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy megismerjük és megértsük az Ügyfelek céljait. Ennek alapján testreszabott HR módszertanunk van, ami a vezetőség, a munkatársak és az üzleti célok egységét támogatja

Kedvenc tárgy az irodában

ForgXpert - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Kelenvölgyi u., 1223 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Célunk, hogy vezetői tanácsadást nyújtsunk felső vezetőknek. Nálunk összpontosuló tapasztalati tőkével hozzájárulhatunk az Önök vállalkozása optimális működésének kialakításához

Kétszavasok

Ebéd?
pontban délben
Csúszás vagy túlóra?
egyik sem
Superpower?
Strategia

Ügyfeleink

ForgXpert - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Célunk, hogy vezetői tanácsadást nyújtsunk közép és nagyvállalatok, valamint szolgáltatóközpontok felső vezetőinek. A fOrgXpert International Kft.-ban összpontosuló tapasztalati tőkével hozzájárulhatunk az Önök vállalkozása optimális működésének kialakításához.

Melyik híres ember lenne a cég?

Meryl Streep

Céltudatos

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Ügyfélközpontúság
HR Stratégia
Elemzés
Kihívás

Itt követhetsz minket

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
ForgXpert

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!