slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
1 / 5
Games for BusinessPécs, Móré Fülöp u. 33, 7623 Magyarország

Presales Specialist

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Pécs |Távmunka
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Az új kolléga hatékony tagja lehet jelenleg 4 fős Sales & Marketing csapatunknak. Digitális játékosított tanulási platformot fejlesztünk és üzemeltetünk elsősorban közép- és nagyvállalatok számára az itthoni és a nemzetközi piacon is egyaránt. Partneri (értékesítői) hálózatunkban többek között az Egyesült Királyságból, Olaszországból, Ausztriából, Argentínából és Malajziából is szerepelnek cégek.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, angol,
Motivációs levél
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő8:30 - 17:00

Feladatok

Piac- és ügyfélelemzés
Sales tárgyalások előkészítése
Leadek kezelése (MQL ››› SQL)
Sales szervezet mindennapi munkájában való aktív és proaktív résztvétel
Sales és Marketing vezető munkájának segítése

Technológiák, eszközök

skype |Trello |Google Drive |LinkedIn |Mailchimp |CRM rendszer |Microsoft Office 365 |zoom

Szakmai ismeretek

  • Tárgyalástechnika3 / 5
  • Szövegírás4 / 5
  • Közösségi média (Linkedin!)4 / 5
  • Kapcsolatépítés5 / 5
  • CRM, Adatelemzés5 / 5

Végzettség

EgyébBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint
és
MagyarAnyanyelvi szint

Emberi tulajdonságok

Átgondolt |Kíváncsi |Önálló, Magabiztos |Kitartó |Közvetlen

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 46

Az ideális jelentkező

  • Kitartó - nem riad meg az akadályoktól, inkább kihívást lát bennük
  • Céltudatos - tudja, hogy mit, miért és mikor akar megvalósítsani és elérni
  • Hiteles - nem a levegőbe beszél, a vállalásaival tisztában van és dolgozik értük
  • Tervező típus - logikusan épít fel folyamatokat, tudatosan, lépésről lépésre halad
  • Önálló - nem másra vár, hanem bízva magában, megteszi a szükséges lépéseket

Előny, ha...

  • Presales tapasztalat
  • HR / tréning munkatapasztalat
  • Aktív kapcsolati háló
  • Automatizációs ismeretek
  • Erős és hiteles Linkedin jelenlét
  • Szakmai alázat és elhivatottság
  • Barátságos, közvetlen személyiség

Történetünk

  • 2006-03Elindult az első játék alapú fejlesztésünk.
  • 2011-04Elindult a PwC Multipoly projektünk, ami az egyik legismertebb nemzetközi játékosított példa ma.
  • 2015-04Ügyfelünk lett az SAP, HBO, és a BP.
  • 2017-03Elindultak az angol, maláj, lengyel, román, litván irodáink, a dubai-i és hongkongi projektjeink.
  • 2018-08Az amerikai Brandon Hall Group Excellence Awards-on 2 projektünkkel (BP és Generali) is nyertünk.
  • 2018-09Elindítottuk digitális transzformációs termékünket. Első ügyfelünk ebben a témában a CIB Bank.
  • 2019-04Ügyfelünk lett az NN Biztosító, az OTP Bank és az Erste Bank.
  • 2019-05Ügyfeleink segítése érdekében belső kommunikációs tervvel egészítettük ki szolgáltatásunkat.
  • 2019-11Sikeres projekteket bonyolítottunk le új ügyfeleinkkel: K&H, Deutsche Bahn, Poste Italiane
  • 2020-03Újabb projectet indítottunk a K&H Csoporttal digitális pénzügyi edukáció témában.
  • 2020-04Elérhetővé tettük training cégek számára kialakított egyedi képzési rendszerünket.
  • 2020-06Ügyfelünk lett a HOYA Lens. Új partnert köszönthetünk a hálózatunkban Argentínából.
  • 2020-10Új partnerek Romániából és Törökországból. Új projektet indítottunk a Magyar Nemzeti Bankkal.
  • 2021-01Megújítottuk képzési termékünket. Új projektet indítottunk a Magyar Református Egyházzal.
  • 2021-04Új projekteket indítottunk a Magyar Telekommal, az MKB Digitallal, a GE-vel és az OS Strategies-zel.

Ettől különleges a termékünk

Tech |IT |Oktatás |Játékfejlesztés |E-learning |Munkaerőpiac |Hatékonyság |Bevonódás |Eredménycentrikusság

Termékünkről

Games for Business tanulási platform

A Games for Business egy olyan díjnyertes digitális tanulási platform, amely a játékosítás módszertanával segít a vállalatoknak, hogy a tudást hatékonyan és élményteli módon tudják átadni dolgozóik számára.

Olyan nemzetközi ügyfelekkel dolgozunk együtt, mint például a Coca-Cola, a Deutsche Bahn, az ERSTE Bank, a Generali, a KMPG, a Telekom vagy a PwC.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
ami kényelmes
Legbüszkébb
csapat + termék
Superpower?
mindenkinek más, de ettől vagyunk hatékonyak

- Gyakran szervezünk workshopokat, ahol a csapat egy egész napos tréning keretében szerezhet új ismereteket.

- Ha a csapat bármely tagjának szüksége van további képzésre, a vezetőség nyitottan áll a lehetőségek előtt.

Alacsony létszámú, ütőképes és összeszokott csapatunk van. Nincsenek zárt ajtók. A csapat tagjai bármikor megoszthatják, hogy mit szeretnének változtatni. Akár a terméken, a munkaszervezésen vagy a cégműködésben. Működik.

A miénk, van kertünk, saját biliárd asztalunk és az emeleten dúl a NERF háború!

Transzparensek a vállalati célok, mindenki tisztában van a stratégiánkkal. A csapatban nagyon jó a hangulat és amiben tudjuk segítjük egymást.

Fazekas László

Head of Sales and Marketing

- Lojalitás

- Megbízhatóság

- Motiváltság

- Csapatszellem

- Belső igény a fejlődésre

Innovation Award

Vilnius

Forbes

Győztünk

Céges Sör

Lasertag a csapattal

Meet Our Team: "Peti"

Meet Our Team: "Lacó"

Meet Our Team: "Melon"

Meet Our Team: "Andris"

NN onboarding

Peregrin project

Generali sales onboarding

CIB digital transformation

Cyber Services project

Aranyat nyertünk Londonban

Aranyat nyertünk a CIB Bankkal

Ezüstöt nyertünk a Generalival

Ezüstöt nyertünk a CIB Bankkal

Games for Business HQ

Deutsche Bahn project

Meet Our Team: "Zoli"

Meet Our Team: "Laura"

Meet Our Team: "bushi"

Meet Our Team: "Balázs"