slide image 1
slide image 2
1 / 2
GasztvitálBudapest, Markó u. 1, 1055 Magyarország

Irodavezető

Junior |Teljes munkaidős |Irodai munka |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Változatos, kihívásokban gazdag feladatokra vágysz? Szeretsz a középpontban lenni és gondoskodni másokról? Ha igennel válaszoltál kérdésinkre, akkor jelentkezz még ma!:-) Belvárosi, könnyen megközelíthető irodánkba, fiatalos, kihívásokat kedvelő csapatunk csak Téged vár!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő8:00 - 16:30

Feladatok

adminisztráció
háttér támogatás
szerződések kezelése
postai előkészítés
gépjármű flotta kezelése

Technológiák, eszközök

Microsoft Office 365

Szakmai ismeretek

  • MS Office ismeretek3 / 5
  • Adminisztráció4 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi

Nyelvtudás

MagyarTársalgási szint

Nyitottság |Rugalmasság |Agilitás, Proaktivitás |Komplex gondolkodásmód

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 60

  • 2018-01-01A NÉBIH minősítése alapján az országátlag felett végeztünk: 4,3/5 (országos átlag 3,1/5)
  • 2018-11-01Diétás étkeztetés indulása
  • 2019-02-01Elindul a GasztVitál Fitt – az új üzletág
  • 2019-05-01Bővülünk tovább
  • 2019-10-26Új termékünkkel (Hello Food) részt vettünk az OMÉK-on!

Ettől különleges a termékünk

Professzionális |Minőségi |Változatos |Korszerű |ízletes |Diétás

Termékünkről

Színvonalas menüétkeztetés

Szolgáltatásunk minden elemében (ételkészítés, szállítás, tálalás, a fogyasztók észrevételeinek monitorozása) az elérhető legmagasabb minőségi színvonalra törekszünk. Ezért tűztük ki célul a modern menüétkeztetést, amelynek legfőbb eleme az elégedett fogyasztó. Őt szolgálják szakembereink: magasan képzett szakácsaink, kollégáink, a cégvezetés elköteleződése és évtizedes tapasztalata.

Céges értékek

Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Egészségtudatos

Kétszavasok

Ebéd?
Gasztvitál!
Sör, bor vagy tömény?
Rántott hús rizibizivel :)
Superpower?
Konyhás néni kedvessége

Munkatársainkat előszeretettel támogatjuk tréningekkel, workshopokkal, hogy ezzel elősegítsük szakmai fejlődésüket, melyet a későbbiekben a munkájuk során kamatoztatni tudnak.

Cégünket a nyitottság jellemzi. Mondd ki mit gondolsz, mi pedig szívesen meghallgatjuk!

Jó megközelíthetőség egy gyönyörű helyen. A város szívében, közel a Dunaparthoz és a Margitszigethez.
Modern környezet, egy tágas lakásból átalakított irodában.

Mi hiányozna, ha elmennék

A társaság, a közös ebédek, a finom kávé.

Mindenki

Kereskedelmi és marketing asszisztens

Fiatalos, lendületes, proaktív és nyitott
Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos

Vendéglátás című magazin cikk

GasztVital - A Közétkeztető

Csapatunk az OMÉK rendezvényen