slide image 1
slide image 2
1 / 2
GetSmartSzeged, Juhász Gyula u. 12, 6721 Magyarország

Kereskedelmi ügyintéző

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Szeged
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Ha szeretnél részt venni egy magyar tulajdonban lévő technológiai termékek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó gyorsan növekvő mikrovállalkozás fejlődésében, küldd el nekünk a CV-det!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő35 óra / hét

Feladatok

Új ügyfelek és piaci lehetőségek felkutatása
Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, továbbá árajánlatok készítése és küldése
“Smart Program”-unk teljes körű koordinációja és szoros együttműködés a kereskedelmi vezetővel
Egyéb ad hoc sales jellegű projektek menedzsmentje és kivitelezése
Napi riportok készítése, ERP rendszer megbízható használata, folyamatok adminisztrációja

Szakmai ismeretek

  • B2B értékesítési tapasztalat4 / 5
  • Projekt menedzsment2 / 5
  • Kiváló kommunikációs készség4 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint
vagy
SzerbTársalgási szint

Precíz |Képes az önálló munkavégzésre |proaktív hozzáállás |Eredmény és ügyfélorientált |Jó fej :)