Szakmai ismeretek

Jó kommunikációs képesség
Motiváció
Értékesítési tapasztalat

Emberi tulajdonságok

Motivált Kitartás Ambíciózus Csapajátékos

Állás leírása

Magas szintű kereskedelmi tevékenységhez várjuk ambiciózus, jó kommunikációs képességű munkatársak jelentkezését. A direkt értékesítésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Ha hosszútávra tervezel, szívesen tanulsz és fejleszted a tudásod, akkor megtalálod a helyed ebben a folyamatosan fejlődő és motivált, professzionális csapatban.

Végzettség

Általános
Érettségi

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi

Iroda cím

Budapest, Zoltán u., 1054 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
10:00 - 15:00
Ekkor kezdhetsz
Holnaptól

Juttatások

  • Házon belüli képzések
  • Csapatépítő programok

Feladatok

  • Értékesítés

Technológiák, eszközök

Mobiltelefon

A csapat számokban

Csapat mérete
11-15 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
19 - 50

Termékünkről

Arany befektetés, innovatív termékek forgalmazása

Cégünk tapasztalt a befektetések és megtakarítások területén. Vagyonkezelési filozófiánk alapja a minőségi és hosszú távú befektetéseken alapuló értékteremtés.

Exkluzív termékpalettánk különlegessége pedig, hogy általa természetes úton megőrizhető az egészség és a szépség.

Nemzetközi brandünket „Az Elite Gold világa” néven építjük a szépségiparban.

Missziónk

Értéket teremtünk és gondolkodást formálunk. Innovatív termékpalettánkat olyan alapelvek mentén alakítottuk ki és bővítjük, amelyek mindenki számára vágyott célok: az egészség és a szépség természetes úton való megőrzése, valamint saját és szeretteik jövője. Továbbá olyan arany megtakarítási formát kínálunk, amely a mai világban az egyik legbiztonságosabb.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Zsófi
			    									- Marketinges

Kollégák, a fiatalos csapat, közös napozás a erkélyen, közös kávézás, családias hangulat, csapatszellem, rugalmasság.

Zsófi , Marketinges

Fotó az irodáról

Golden Life Trading - Fotó az irodáról

Ettől különleges a termékünk

Prémium Innovatív Egyedi Biztonságos Minőségi Exkluzív természetes Szívünk-lelkünk benne van!

Történetünk

  1. 2016

    Cégalapítás Madridban

  2. 2017

    – fejlesztések – tulajdonosi kör átalakulása – arculatváltás – innovatív szolgáltatások

  3. 2018

    – budapesti irodanyitás - mlm divízió elindulása – új termékek

  4. 2019

    – új iroda Madridban - direktértékesítési divízió indítása – a jövő most kezdődik

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

A heti meetingek, negyedév értékelők, az alapítók „nyitott ajtó” politikája, mind azt segíti elő, hogy bárki bármikor felvethet egy új ötletet, javaslatot.

Kedvenc tárgy az irodában

Golden Life Trading - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

Vállalatunk egy külön üzletága foglalkozik partnereink oktatásával. Ennek köszönhetően szemináriumok, webináriumok segítik munkatársainkat is a fejlődésben, sőt, mindenkinek saját mentora is lehet!

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Így sorrenben...
Légkondi vagy ablak?
Ablak
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Az otthonos, családias légkört. A közös kávézásokat, a fiatalos csapatot, az utánozhatatlan hangulatot. Azt, hogy jól felszerelt – minden van, ami a zökkenőmentes munkához kell. Irodánk a belváros szívében található, így közlekedési szempontból is szuper helyen vagyunk. A közelben rengeteg étterem közül választhatunk, ha nem az irodában szeretnénk ebédelni.

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Ha valaki motivált, hajlandó tanulni, fejlődni és kitartó. Értékeljük, ha csapatjátékos vagy, hiszünk a közösség erejében, nagycsaládként mindig támogatjuk egymást! A humorérzék plusz pont nálunk:).

Itt követhetsz minket

Golden Life Trading

A hely, ahol szívesen dolgoznék

Nincs nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a csapatot! A feliratkozással a jövőben értesítést kaphatsz a választott cég aktuális nyitott pozícióiról.