slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
Gravity R&D a Taboola CompanyBudapest, Villányi út 40, 1113 Magyarország

Data analyst / data scientist for online personalization

Medior |Teljes munkaidős |IT BIG DATA |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

As a data scientist, you will help us improve our personalization services through data-based fine-tuning of the personalization logic and A/B testing of different solutions.

You will join the team working on personalized recommendations for online ad retargeting or the team working on the personalization of online services.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

angol, magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

Analyze the behavior data of users of online services and come up with improvements ideas
Design, perform and evaluate A/B tests on different variants of the personalization logic
Create regular and ad-hoc reports about the users’ behavior and the performance of the system

Szakmai ismeretek

  • experience in Python4 / 5
  • numpy, pandas, scipy3 / 5
  • good maths4 / 5
  • Analytical skills4 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Emberi tulajdonságok

Jó kommunikácós készség |Proaktív |Precíz |Kreatív

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 45

About us

The vision of the company is to enable enterprises with large clientele to engage with their consumers by using exceptional machine learning algorithmic portfolio, which incorporates predictive, adaptive learning analytics to anticipate future behavior or estimate unknown outcomes on a low-cost, low-risk basis.

The team who you'll be joining

Professional mentoring is provided across teams to all data science personnel by the head of research of Gravity R&D in topics ranging from python for data science to recommender systems to machine learning algorithms.

Történetünk

  • 2009-09Netflix Prize holtversenyben első helyezés
  • 2010-01Gravity RECO bemutatása - online perszonalizációs SaaS
  • 2016-09Deloitte - Gravity R&D stratégiai partnerség
  • 2017-02Yusp by Gravity R&D - brandváltás
  • 2019Yuspify by Gravity R&D - új termék bevezetés
  • 2022-07Több éves stratégiai együttműködés után a Taboola megvásárolja a Gravity R&D-t

Ettől különleges a termékünk

Gépi tanulás |Big Data |Artificial Intelligence |Marketing |Digital personalisation engine |Algorithmic portfolio |Scalable architecture |Personalization |Digital Marketing

Termékünkről

Yusp

A Gravity-nél prémium minőségű szoftveres ajánló- és perszonalizációs rendszert fejlesztünk változatos nemzetközi ügyfélkörünk számára e-kereskedelmi boltokról kezdve tartalom szolgáltató platformokig, 10+ iparágban.

Nagyszerű csapatunknak köszönhetően, az évek alatt olyan know-how-ra tettünk szert, ami folyamatosan verhetetlennek bizonyul A/B teszttel végzett piaci összehasonlítások során.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség
Egészségtudatos

Kétszavasok

Legbüszkébb
A csapatra!
Ebéd?
Céges reggeli az irodában:)
Bringa, BKV vagy autó?
A bringásoknak jutalom jár:)

Új kollégaként lesz egy szakmai mentorod, és betanulás után is folyamatosan segítjük egymást.

Támogatjuk a szakmai képzéseket és részvételt konferenciákon.

Biztosítunk angol és magyar oktatást is.

Odasétálnak az illetékes vezetőhöz, - akár az ügyvezetőhöz is - és beleszólnak. :) Fontos számunkra, hogy meg is fogadjuk a javaslatokat. Így kerültek nyugágyak a kertbe.

The best thing about the office is that it's almost downtown, yet we have our own new building on the Buda side, with a beautiful garden, where we can either grill or just work outside when the weather is nice.

A kötetlen munkaidő, és persze a társaság. A budai környezet, ahol a kertben grill partykat csapunk, mintha otthon lennénk.

Varga Benedek

CFO

Ha fontos neked, hogy megértsd egy termékfejlesztés összes lépését, és szaktudásoddal közvetlenül hozzájárulj annak sikerességéhez, akkor szeretni fogsz nálunk dolgozni.

Amire büszkék vagyunk

  • Legmagasabb elért eredmény az 1 millió dolláros Netflix Díjon
  • 2015-ös Deloitte Technology Fast 50 Közép-Európa díjazott
  • Ügyfelek 5 kontinensen, több mint 20 országból
  • 5 milliárd ajánlás havonta
  • Havi 40 millió dolláros hozzáadott haszon az ügyfeleinknek
  • 25 tudományos publikáció és szabadalom

A munkahelyről

Ünnepeltek szülinapot az irodában?

Gravity szülinapot ünnepelünk.

Emberek száma és iroda területe

35 ember egy 3 részből álló irodában, ami a sajátunk

Ebédszünet?

Naná! Az eredmény a fontos, nem a percek

Minden nap van nálunk reggeli

Csapatépítő Szentendrén

A38 Karácsony - buli előtt :)