Követelmények

  • Angol nyelvtudás

  • Jó kapcsolatteremtő készség

  • Közösségépítésben szerzett tapasztalat

  • IT/sales területen szerzett tapasztalat

  • Közgazdasági/mérnöki végzettség

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Andrássy út 66, 1062 Magyarország

Munka leírása

Csapatunk épül-szépül, és most újabb lelkes tagot keresünk a fedélzetünkre.  Ha szívesen lennél Te az az ember, aki folyamatosan építi az iskolánk kapcsolatait a hazai IT cégekkel, és segíti végzett hallgatóinkat, hogy megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, akkor akkor ne habozz, jelentkezz még most!

Feladatok

  • Hallgatók segítése az elhelyezkedésben
  • Új céges partnerek keresése
  • Kapcsolatépítés, -ápolás, -tartás az ügyfelekkel
  • Riportok, sales anyagok készítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Igen

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás

Rólad

  • Nem riadsz meg, ha új utakat kell felfedezned
  • Otthonosan érzed magad IT-val kapcsolatos témákban
  • Megállod a helyed nemzetközi környezetben is, szívesen utazol munkád során
  • Készségszinten használod a LinkedIn, Task management, CRM eszközöket
  • Aktív tagja vagy LinkedIn, FB, Meetup szakmai csoportoknak

Mit csinálunk

A Green Fox Academy egy iskola Budapest belvárosában, ahol profi mentorok segítségével nem-programozókból képzünk programozókat 4 hónap alatt, a kurzus sikeres elvégzése után pedig az elhelyezkedésben is segítjük hallgatóinkat.

A munkahelyről

1

Átlag életkor
29

2

Fiú/lány arány
18/10

3

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Társasozunk, karaokezunk, bográcsozunk

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.