Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Senior iOS fejlesztő

Senior

25 fős csapatunk egyedi fejlesztésektől kezdve a data engineeringen át a DevOps szolgáltatásokig széles skálát lefed. Applikáció fejlesztéssel foglalkozó lábunk, most épül, melyben a te feladatod a natív IOS appokUI és üzleti logika fejlesztése lenne, továbbá részvétel a projektek technikai tervezésében, illetve az applikáció láb szakmai kiépítésében.

Szakmai ismeretek

iOS
Swift
Firebase
Unit test

Emberi tulajdonságok

Hatékony kommunikáció Csapat játékos Agilis módszertan tapasztalat

Előny, ha...

Előny, ha találkoztál már alábiakkal:

  • Flutter
  • React Native

Előny ha nem riadsz vissza és van tapasztalatod ügyfelekkel való egyeztetésben

Ekkor kezdhetsz

Decembertől

Az ideális jelentkező

Ideális jelölt vagy, ha

  • rendelkezel a megadott technológiák területén minimum 3 év fejlesztői tapasztalattal,
  • agilis / scrum módszertannal van tapasztalatod,
  • csapatjátékos vagy,

van tapasztalatod és magabiztosan használod az alábbiakat:

  • Swift
  • Firebase
  • Apple store folyamatok és metaadatok ismerete
  • Unit tesztek írása

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
900 000 — 1 500 000 HUF

Juttatások

Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló

Feladatok

  • Feladatod natív iOS appok UI és üzleti logika fejlesztése
  • Buildek készítése, tesztelés technikai támogatása,
  • Együttműködés a projektmenedzserekkel, a tesztelési folyamat segítése
  • Komplex projektek fejlesztése az elejétől a végéig, akár több technológia használatával
  • Árajánlatok szakmai tartalmának ellenőrzése, az ajánlatadási folyamat támogatása

Technológiák, eszközök

Swift React Native Firebase Flutter UNIT test

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Visegrádi u. 31, 1132 Magyarország

Iroda cím

Pécs, Mohácsi út 16, 7630 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét
Törzsidő
9:00 - 13:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 43

6-10 fő
23 - 33

Termékünkről

IT professional services-IT szakértői szolgáltatás

Szakértői szolgáltatással foglalkozunk, jelen pillanatban ezt 4 láb segítségével tesszük.

Fejlesztés | React, Angular, Java, SpringBoot
DevOps | Assurance, Monitoring, Cloud, Environment management, Deployment
Data | Business Intelligence, Machine Learning, Data engineering
Mobil fejlesztés |

Missziónk

A digitalizáció emberközelibbé teszi a körülöttünk lévő világot, azokat a termékeket és szolgáltatásokat, amelyek a mindennapjaink részei. Küldetésünk, hogy digitális innovációs partnerként támogassuk azokat a vállalkozásokat, akik hasonlóképp gondolkodnak és személyre szabott digitális megoldásokat keresnek, hogy ügyfélélményüket továbbfejlesszék és hatékonyabbá, átláthatóbbá tegyék működésüket.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Tóth László Barnabás
			    									- Szoftverfejlesztő

A legértékesebb a cégnél ez: inkább munkatársa vagyok mindenkinek, mint beosztottja/főnöke. Mindenkinek megvan a szerepe de mindenki véleménye számít.

Tóth László Barnabás , Szoftverfejlesztő

Fotó az irodáról

Greenformatics Solutions Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Visegrádi u. 31, 1132 Magyarország

Greenformatics Solutions Kft. - Fotó az irodáról  - Pécs, Mohácsi út 16, 7630 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Szolgáltatásunk ember fókuszú Megoldást szállítunk End-to-end megoldásaink vannak

Történetünk

  1. 2010.12

    Alapítás éve

  2. 2019

    A Greenformatics Solutions és cégvezetőnk korábbi vállalatának összeolvadása

  3. 2020

    Pécsi iroda megnyitása

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Lapos szervezet -> mindenki könnyebben beleszólhat
Fontos, mindenkit érintő témákról véleménynyilvánító szavazás
Elégedettségi felmérés évente
A szervezeti kultúra része a transzparens kommunikáció

Kedvenc tárgy az irodában

Greenformatics Solutions Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Visegrádi u. 31, 1132 Magyarország

Greenformatics Solutions Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Pécs, Mohácsi út 16, 7630 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Nagyon fontos a kollégák fejlesztése, mindenki éves képzési kerettel rendelkezik. Ezt az ingyenes belső képzések mellett olyan képzésekre tudja költeni, amelyek személyes, szakmai fejlődését segítik.

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Bringa
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág

Ügyfeleink

Greenformatics Solutions Kft. - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Az iroda a város szívében van, szuper az elhelyezkedése, tömegközlekedéssel könnyű megközelíteni, éttermek széles választéka a közelben.
Modern, otthonos iroda rész, pihenő szobával, ahol jókat lehet pihenni, játszani.

A Pécsi irodában nagyon szeretjük, hogy szép nagy ablakok vannak. Szeretjük, hogy mindig van a parkolóhelyünk az iroda előtt, az is plusz pont, hogy soha nem kell gondolkodnunk, hogy mit is reggelizzünk, mert a szomszédunk egy Tornyos pékség. Nem utolsó sorban fontos megemlíteni, hogy szép tágas irodánk van.

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • Transzparens, nyílt kommunikáció
  • Kölcsönös bizalom
  • Tanulás és fejlődés orientált szemlélet
  • Zöld gondolkodás

Itt követhetsz minket