Greenformatics Solutions Kft.Budapest, Visegrádi u. 31, 1132 Magyarország

Senior iOS fejlesztő

Senior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest |Pécs
Bruttó fizetési sáv
900 000 - 1 500 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

25 fős csapatunk egyedi fejlesztésektől kezdve a data engineeringen át a DevOps szolgáltatásokig széles skálát lefed. Applikáció fejlesztéssel foglalkozó lábunk, most épül, melyben a te feladatod a natív IOS appokUI és üzleti logika fejlesztése lenne, továbbá részvétel a projektek technikai tervezésében, illetve az applikáció láb szakmai kiépítésében.

Fizetési sáv

Bruttó fizetési sáv 900 000 - 1 500 000 HUF
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 13:00

Feladatok

Feladatod natív iOS appok UI és üzleti logika fejlesztése
Buildek készítése, tesztelés technikai támogatása,
Együttműködés a projektmenedzserekkel, a tesztelési folyamat segítése
Komplex projektek fejlesztése az elejétől a végéig, akár több technológia használatával
Árajánlatok szakmai tartalmának ellenőrzése, az ajánlatadási folyamat támogatása

Technológiák, eszközök

Swift |React Native |Firebase |Flutter |UNIT test

Szakmai ismeretek

  • iOS5 / 5
  • Swift5 / 5
  • Firebase5 / 5
  • Unit test5 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Hatékony kommunikáció |Csapat játékos |Agilis módszertan tapasztalat

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 43

Az ideális jelentkező

Ideális jelölt vagy, ha

  • rendelkezel a megadott technológiák területén minimum 3 év fejlesztői tapasztalattal,
  • agilis / scrum módszertannal van tapasztalatod,
  • csapatjátékos vagy,

van tapasztalatod és magabiztosan használod az alábbiakat:

  • Swift
  • Firebase
  • Apple store folyamatok és metaadatok ismerete
  • Unit tesztek írása

Előny, ha...

Előny, ha találkoztál már alábiakkal:

  • Flutter
  • React Native

Előny ha nem riadsz vissza és van tapasztalatod ügyfelekkel való egyeztetésben

Történetünk

  • 2010-12Alapítás éve
  • 2019A Greenformatics Solutions és cégvezetőnk korábbi vállalatának összeolvadása
  • 2020Pécsi iroda megnyitása
maps

Iroda cím

Budapest, Visegrádi u. 31, 1132 Magyarország
További irodák

Ettől különleges a termékünk

Szolgáltatásunk ember fókuszú |Megoldást szállítunk |End-to-end megoldásaink vannak

Termékünkről

IT professional services-IT szakértői szolgáltatás

Szakértői szolgáltatással foglalkozunk, jelen pillanatban ezt 4 láb segítségével tesszük.

Fejlesztés | React, Angular, Java, SpringBoot
DevOps | Assurance, Monitoring, Cloud, Environment management, Deployment
Data | Business Intelligence, Machine Learning, Data engineering
Mobil fejlesztés |

Ügyfeleink

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Bringa
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág

Nagyon fontos a kollégák fejlesztése, mindenki éves képzési kerettel rendelkezik. Ezt az ingyenes belső képzések mellett olyan képzésekre tudja költeni, amelyek személyes, szakmai fejlődését segítik.

Lapos szervezet -> mindenki könnyebben beleszólhat
Fontos, mindenkit érintő témákról véleménynyilvánító szavazás
Elégedettségi felmérés évente
A szervezeti kultúra része a transzparens kommunikáció

Az iroda a város szívében van, szuper az elhelyezkedése, tömegközlekedéssel könnyű megközelíteni, éttermek széles választéka a közelben.
Modern, otthonos iroda rész, pihenő szobával, ahol jókat lehet pihenni, játszani.

A legértékesebb a cégnél ez: inkább munkatársa vagyok mindenkinek, mint beosztottja/főnöke. Mindenkinek megvan a szerepe de mindenki véleménye számít.

Tóth László Barnabás

Szoftverfejlesztő

  • Transzparens, nyílt kommunikáció
  • Kölcsönös bizalom
  • Tanulás és fejlődés orientált szemlélet
  • Zöld gondolkodás