Követelmények

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • heti 25 óra munkavállalás

  • számokat, adatokat kedvelő, elemző típus

  • profi Excel

  • lelkes, precíz és proaktív személyiség

Budapest, Alkotás u. 53, 1123 Magyarország

Munka leírása

Kihívást keresel az egyetemi tanulmányaid alatt? Szeretnéd megtanulni a legjobbaktól a digitális média működését? Csatlakozz hozzánk kampánymenedzser gyakornokként!

A pozíció heti minimum 25 munkaórát jelent rugalmas beosztásban. A felvett diákokban hosszú távon gondolkodunk, s nagy figyelmet fordítunk oktatásukra, fejlesztésükre.

Feladatok

  • a legnagyobb márkák kampányainak kezelése
  • riportolás a kampányteljesítményről
  • kampányok optimalizálása
  • társügynökségekkel való kapcsolattartás
  • prezentációk készítése

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Sport hozzájárulás

Heti munkaidő
25 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Nem

Mit csinálunk

We invest in people, content, technology and data to make our agencies optimally effective and efficient for clients. We offer the intelligence to find or create valuable audiences, the power to engage them most effectively and efficiently, and the ability to create desired marketing outcomes.

Our leadership, inventiveness and scale drive success for our clients, partners and people.

Jó velünk dolgozni

  • izgalmas projektek, kihívással teli feladatok
  • támogató csapat, amely kiemelt hangsúlyt fektet a fejlődésedre
  • új divízió felépítésében való aktív részvétel
  • folyamatos pörgés, vidám hangulat
  • előrelépési lehetőség
  • tanulás a legjobbaktól a médiaügynökségi piacon
  • szoros határidők, nagy sikerélmény a teljesítésüknél :)

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.