Követelmények

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • heti 30 óra munkavállalás

  • magabiztos Excel használat

  • precíz, felelősségteljes személyiség

  • legalább középfokú angol nyelvtudás

Budapest, Alkotás u. 53, 1123 Magyarország

Munka leírása

Érdekel a pénzügy? Szeretnél egy jó csapatban dolgozni? Csatlakozz Magyarország piacvezető média- és kommunikációs ügynökség csoportjához Pénzügyi gyakornokként!

A felvett diákban hosszú távon gondolkozunk, és nagy figyelmet fordítunk oktatásukra, fejlesztésükre. Olyan nappali tagozatos hallgatók jelentkezését várjuk, akik még minimum 1 évig hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek.

Feladatok

  • pénzügy és kontrolling osztály munkájának segítése
  • pénzügyi riportok készítése
  • kampánykövetés
  • számlakönyvelés
  • számlaiktatás

Heti munkaidő
30 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Nem

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges laptop
Sport hozzájárulás

Jó velünk dolgozni

  • korrekt gyakornoki jövedelem
  • kiemelkedő juttatási csomag
  • fiatalos csapat
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • pénzügyi/kontrolling ismeretek elmélyítése
  • kellemes munkakörülmények, jól megközelíthető budapesti iroda
  • diplomamunkához háttéranyagok biztosítása
  • kiemelkedő teljesítmény esetén álláslehetőség a későbbiekben

Mit csinálunk

We invest in people, content, technology and data to make our agencies optimally effective and efficient for clients. We offer the intelligence to find or create valuable audiences, the power to engage them most effectively and efficiently, and the ability to create desired marketing outcomes.

Our leadership, inventiveness and scale drive success for our clients, partners and people.

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.