slide image 1
gyerekkel.comBudapest, Fáy u., Magyarország

Project Sales Manager

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Budapest |Távmunka
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Kis csapatunk új tagját keressük, aki már rendelkezik sales tapasztalattal, elsősorban az online szolgáltatások értékesítése területén. Szolgáltatásaink innovatívak a hazai piacon, így az ideális jelölt is kifejezetten kreatív gondolkodású.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

Új partnerek szerzése szolgáltatás szektorban
Együttműködési lehetőségek feltérképezése
Partnerkapcsolatok kiépítése és folyamatos ápolása
Az ajánlatok életciklusának végigkísérése
Segítségnyújtás a szolg. csomag kialakításában

Szakmai ismeretek

  • Kiváló kommunikációs készség5 / 5
  • 2+ év értékesítési tapasztalat3 / 5
  • Ügyfélorientált4 / 5
  • Pontos, precíz munkavégzés5 / 5
  • Kiváló IT tudás4 / 5

Végzettség

Üzleti szakértőKiegészítő képzés

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Kreatív |Kezdeményező |Határozott |Energikus, nyitott godolkodású

Home Office
Távmunka

Próbáld ki - töltsd le!

Történetünk

  • 2017-07-17a gyerekkelcom domain megvásárlása
  • 2017-08-01a fejlesztés kezdetét veszi
  • 2018-07-15elérhetőek vagyunk!
  • 2019-03-20letölthető az app
  • 2019-10-20teljesen megújulunk!

Ettől különleges a termékünk

Startup-jelleg

Termékünkről

gyerekkel.com app

A gyerekkel.com mobil alkalmazás segítségével új dimenzióba lép a családi programtervezés!

Böngéssz a térképen, - tudd meg, melyik játszótér, vagy étterem van hozzátok a legközelebb, majd tervezz rögtön útvonalat hozzá! Ne a programok megtalálásával menjen el az idő, hanem annak minőségi eltöltésével!

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Kétszavasok

Légkondi vagy ablak?
Légkondi
Átlag életkor?
30
Sör, bor vagy tömény?
Bármelyik

Így képezzük a kollégákat

Belső mentorálás , előadások, tréningek

Mindig nyitottak vagyunk az új ötletekre! Mi egy startup vagyunk, ahol a kísérletezés, tesztelés és hibázás lehetősége és azok korrigálása a lételemünk! :)

Központi elhelyezkedés, ugyanakkor nyugalom! Nemrég költöztünk, még zajlik a dekorálás, így még Te is beleszólhatsz!

Ha fáj a fogad, orvoshoz kell vinni a gyereket, vagy csak egy-egy extra rossz napod van, simán dolgozhatsz otthonról!

Alíz

cto

Humor, őszinteség. Egyszerűen legyél kellemes ember :)

Melyik híres ember lenne a cég?

Joseph Gordon Levitt - Hipszter