Követelmények

  • PHP

  • HTML/CSS/Query/Extjs

  • XSLT

  • MySql

Budapest, Bartók Béla út 15a, 1114 Magyarország

Munka leírása

PHP vezető fejlesztőt/architect-et keresünk a Hiflylabs csapatába, aki egy-két PHP fejlesztő munkáját irányítja. A feladat: ügyfelünk az országos bolthálózattal rendelkező Pozsonyi Pagony Kiadó. Webshopjuk és belső rendszereik fejesztése a feladat.

Dolgozhatsz otthonról, de személyes egyeztetéseket tartunk irodánkban. Ha jobban érzed magad társaságban, természetesen az irodában is dolgozhatsz.

Feladatok

  • Online könyváruházs fejlesztése
  • Belső rendszerel fejlesztése
  • Fejlesztők irányítása

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Home office  - Igen
4 nap per hét

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Egyeztetés alapján
Bónusz
Személyes eredményen alapuló bónusz

Mit csinálunk

Üzleti értéket teremtünk egy adatokkal teli világban – mondja a szlogenünk. És valóban ezt is tesszük nap mint nap: olyan cégekkel dolgozunk együtt, amelyeknél sok adat keletkezik. A Hiflylabs adatnindzsái és adattudósai pedig ezeket az adatokat rendszerezik, majd segítenek az összefüggéseket felismerni, a dolgok mélyére látni. Mindehhez informatikai rendszereket hívunk segítségül.

A munkahelyről

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Szakmailag kiváló, segítőkész emberekkel

2

Hány meeting van hetente?
Csak amennyi feltétlenül szükséges

3

Hogyan adunk visszajelzést?
Folyamatosan. Formálisabban negyedévente

A problémákat nem kerülgetjük, hanem megbeszéljük, és megoldást keresünk. A felettesekkel is nyíltan és őszintén lehet beszélni. Ha van egy ötleted, akkor annak adnak egy esélyt, és támogatnak.

Gonda Béla Alkalmazásfejlesztő

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.