Szakmai ismeretek

B2B értékesítési tapasztalat
Tapasztalat CRM rendszerekkel
1-2 év releváns tapasztalat
Angol kommunikáció

Emberi tulajdonságok

Jó probléma megoldó Kiváló rendszerező Ügyfélcentrikus gondolkodásmód Határozott fellépés Egészségügy iránti affinitás

Állás leírása

Az InSimu Customer Success Managereként hazai és külföldi egyetemi partnereinkért leszel felelős. A fő feladatod az orvosi egyetemek és egyéb egészségügyi felsőoktatási intézmények oktatóival való kapcsolattartás lesz, melynek célja, hogy segítsd őket abban, hogy minél sikeresebben illesszék be az InSimu oktatási platformot klinikai képzési programjukba.

Ekkor kezdhetsz
szeptember eleje

Végzettség

Menedzsment
Bármilyen fokú diploma
vagy
Egészségügy
vagy
Kommunikáció- és médiatudomány

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Kis Rókus u. 16-20, 1024 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét
Törzsidő
10:00 - 16:00

Juttatások

Étkezés
Kávé
Eszközök
Notebook

Feladatok

  • Termékbemutatók és onboarding tréningek megtartása
  • Ügyfélélmény növelése
  • Pilotok és demok menedzselése
  • Oktató anyagok készítésében való részvétel
  • A platform használatával kapcsolatos használati és aktivitási adatok elemzése és optimalizálása

Termékünkről

InSimu Virtuális Betegszimulátor Oktatási Platform

Az InSimu Patient mobil alkalmazás segítségével az orvostanhallgatók önállóan, kockázatok nélkül gyakorolhatják az diagnosztikus munkát, végtelen számú virtuális betegen. Az InSimu University a termék egyetemi verziója, amely az egyetemi képzést teszi mérhetővé, hatékonyabbá. Az oktatók néhány kattintással össze tudják állítani saját, virtuális betegekből álló diagnosztikai kurzusaikat.

Missziónk

Cégünk az InSimu Patient mobil alkalmazás fejlesztője, mely az orvostanhallgatókat és fiatal orvosokat segíti abban, hogy több tapasztalatra tehetnek szert a klinika diagnosztika terén. Az alkalmazás egyetemi verziója nemzetközi szinten támogatja az egyetemek klinikai képzési programját.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Katona Tamás
			    									- Head of Development

A szuper csapat és a közös cél, hogy együtt segítsük a jövő egészségügyi szakembereit a fejlődésben.

Katona Tamás , Head of Development

Ettől különleges a termékünk

végtelen számú virtuálig beteg gamifikált oktatási platform diagnosztikai versenyek 140.000+ felhasználó külföldi egyetemi partnerek

Történetünk

  1. 2016.07

    Microsoft Imagine Cup 3. helyezés Seattle-ben

  2. 2017.04

    Az első akkreditált diagnosztikai kurzus az InSimu támogatásával a Debreceni Egyetemen

  3. 2018.01

    InSimu Patient App Launch

  4. 2018.07

    Az első InSimu-IFMSA Nemzetközi Diagnosztikai Bajnokság

  5. 2019.09

    A londoni Founders Factory befektet az InSimu-ba

  6. 2020.03

    InSimu University Launch

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Folyamatosan számítunk kollégáink friss és új ötleteire. Hiszünk abban, hogy így tud fejlődni a cég is. A hétindító meetingeken és a slack csatornáinkon bárki szabadon megoszthatja véleményét és ötleteit.

Így képezzük a kollégákat

Ha a munkakörödhöz kapcsolódóan fejlődni szeretnél valamilyen területen, támogatjuk online és offline kurzusokon való részvételed. Csapatunk tagjai rendszeresen vesznek részt nemzetközi konferenciákon.

Kétszavasok

Átlag életkor?
30
Ebéd?
pizza
Superpower?
diagnosztizálás

Ügyfeleink

InSimu - Ügyfeleink

Termékvideó

InSimu - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

Tulajdonságok, amiket értékelünk

csapatszellem, rugalmasság, alkalmazkódókészség, empátia, proaktivitás

InSimu Diagnostic Competition
Diagnostic Championship
InSimu  - Diagnostic Championship

Itt követhetsz minket

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
InSimu

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!