slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
1 / 5
Instrad 2016 Bt.Budapest, Nagyszombat u., 1036 Magyarország

Online Prémium Tanácsadó

Medior |Megbízási szerződés |Sales |Budapest |Távmunka
Bruttó fizetési sáv
250 000 - 400 000 HUF +Bónusz
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Az állásról

Te vagy a leendő kollégánk, ha

• Egyéni vagy társas vállalkozó vagy / leszel

• Jártasnak számítasz az értékesítés területén

• Magabiztosan kommunikálsz, ugyanakkor képes vagy odafigyelni mások igényeire

• Tisztában vagy a céljaiddal és hajlandó vagy tenni is értük

• Nem nekünk kell Téged motiválni, mert önmagad számára is magasra teszed a lécet

• Pénzügyi és biztosítási témakörökben otthonosan mozogsz vagy szeretnéd ezt megtanulni

Fizetési sáv

Bruttó fizetési sáv 250 000 - 400 000 HUF
+Bónusz

Kiemelkedő munkádat rendszeres bónuszokkal honoráljuk

Jutalékodat eredménytől függően megduplázzuk

Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő25-40 óra / hét

Feladatok

• Meglévő és potenciális ügyfélkörrel való kapcsolattartás, ezzel kapcsolatos feladatok ellátása
• Ügyféligények felmérése; ügyfeleink pénzügyi céljai alapján pénzügyi megoldások kidolgozása
• Új ügyfelek felkeresése, pénzügyi tanácsadás családjuk, vagyonuk biztonságának elérése érdekében
• A szükséges vizsgák és képzettség megszerzése, részvétel a cég képzésein és egyéb rendezvényein

Szakmai ismeretek

  • Gazdasági ismeretek3 / 5
  • Általános tájékozottság4 / 5
  • Értékesítési tapasztalat3 / 5

Végzettség

ÁltalánosBármilyen fokú diploma
ÁltalánosÉrettségi

Nyelvtudás

MagyarAnyanyelvi szint

Jó kommunikációs képesség |Proaktív személyiség |Ügyfélorientált gondolkodás |Empatikus személyiség |Képes önálló munkavégzésre

Történetünk

  • 2016-04Alapítás
  • 2016-04Aegon Magyarország - üzleti vezető
  • 2020-11Aegon Magyarország - üzleti vezető
maps

Iroda cím

Budapest, Nagyszombat u., 1036 Magyarország
További irodák

Ettől különleges a termékünk

Biztosítás |Értékesítés |stabil |Piacvezető |kommunikáció |pénzügyi |lakossági |vállalati |szolgáltatás

Termékünkről

Biztosítás, pénzügyi termékek értékesítése

Az egyik legnagyobb, stabil, piacvezető pozíciójú pénzügyi cég képviseletében teljes körű biztosítási, pénzügyi és banki termékek értékesítése lakossági és vállalati ügyfélkör részére.

Céges értékek

Családbarát
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség
Egészségtudatos

Kétszavasok

Nemek aránya?
Férfiakat (is) várunk !
Csúszás vagy túlóra?
Szerencsére vállalkozóként ennek nincs jelentősége
Sör, bor vagy tömény?
Céges rendezvényeken minden jöhet

Az elméleti tananyagokat e-learninges és online tréningeken, a gyakorlati képzés személyre szabott fejlesztés és mentorált ügyféltárgyalások keretében történik.

Nincsenek alkalmazottaink. Megbízási szerződéssel, egyéni vagy társas vállalkozói formában dolgozunk az Aegon-nál, Magyarország egyik legnagyobb biztosítótársaságánál.

"A" kategóriájú iroda, nagy tágas terekkel, 4 személyes tárgyalóval.

A csapat, a jövedelem, a rugalmas munkarend, az ügyfelek, az iroda, az idetartozás :)

Tanácsadó kollégám

Tanácsadó

Nyitottság, segítőkészség, jó csapatjátékos, empátia jó kommunikációs képesség, önálló munkavégzés képessége, vállalkozói szemlélet, szorgalom, humor

Melyik híres ember lenne a cég?

Meryl Streep - Céltudatos