Követelmények

  • UX tervezés

  • UI tervezés

  • HTML/ CSS prototípusok készítése

  • Prezentációs képesség

  • Portfólió működő weboldalakkal

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Árpád út 51, 1042 Hungary

Munka leírása

Fejlesztői csapattal együttdolgozva, agilis keretek között UX tervezés.

Feladatok

  • webes felhasználói felületek tervezése
  • ux tervezés (personas, journey maps)
  • ügyfélinterjúk, ügyféldemók
  • user research, analitikák elemzése

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Home office  - Igen

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás
Munkavállalói kedvezmény
Bónusz
Éves bónusz

Történetünk

- 2008- Ekkor merült fel, hogy hozzunk létre egy magyar Drupal céget

- 2009- Megalakultunk, eleinte 3 fővel

- 2013- Beköltöztünk jelenlegi irodánkba, és ekkor már 14-en dolgoztunk a cégnél

- 2016- Áttértünk az egyéni vállalásokra, mindenki maga határozza meg milyen tempót vállal

A munkahelyről

1

Átlag életkor
29

2

Hogyan adunk visszajelzést?
EMK, retrospektív, 360 feedback

3

Hány meeting van hetente?
kéthetente egy nap off

Mit csinálunk

Webes és mobil termékek fejlesztésével és működtetésével foglalkozunk. De tudjuk, hogy ennél sokkal többről van szó, nem ragadunk le a technológiánál. Kiszámíthatóak vagyunk. Transzparens működést biztosítunk. Bizalmat építünk.

Tréningek

  • - EMK tréning
  • - Hatalmi viszonyok tréning
  • - Facilitálás elsajátítása
  • - egyéb tréningeken való részvétel finanszírozása

Kapcsolódj!

Teremts értéket - az Integral Vision csapat tagjaként!

Megnyertünk néhány izgalmas projektet. Kíváncsi vagy rájuk?

Ha otthonosan mozogsz a digitális trendek világában, és van tapasztalatod a felhasználói igények feltérképezésében, kapcsolódj hozzánk!

Árpád út 51

We don't work. We play.

Értékeink

Csatlakozz hozzánk, ha szeretnél egy csapat tagja lenni, ahol

  • az eredményesség fontosabb a timesheetnél,
  • a végfelhasználó fontosabb az ügyfélnél,
  • a céljaiddal formálhatod a közösséget,
  • abban mélyülhetsz el, amit a legjobban szeretsz csinálni.

Szeretem a biztonságot, ezért dolgozom az Integral Vision-nél és tartok 24kg fagyasztott csirkét otthon.

Gábor developer

Szokásaink

- Standup- minden reggel megbeszéljük ki mivel foglalkozik aznap, van-e munkát akadályozó tényező?

- Demónap- minden második szerdán leállunk tervezni és beszélgetni

- Retróspektív- demónapon megbeszéljük mi volt jó az elmúlt két hétben, és azt is min lehetne változtatni a jövőben, hogy hatékonyabban tudjunk dolgozni

- Elvonulás- eddig minden második évben alkalmat találtunk, hogy pár napra más környezetben feltöltődhessünk. Kirándultunk, társasoztunk, együtt zenéltünk.

Engem nem vigasztal a boldog nyugdíjas évek ködképe a multinál elvesztegetett évekért. Én most akarom jól érezni magam.

Ancsa developer

Kétszavasok

1

Van mindig friss kávé az irodában?
Igen

2

Van X-Box játéklehetőség?
Igen

3

Van angol tanulási lehetőség a cégnél?
Igen

4

Születésnapon együtt tortázunk?
Igen

video

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.