slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
Inter-Mikrum Zrt.Budapest, Madarász Viktor u. 47, 1138 Magyarország

IT technikus munkatárs

Junior |Teljes munkaidős |IT üzemeltetés |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Te felelsz majd az iroda gördülékeny működéséért IT/üzemeltetői oldalon. Egy nyugis, open office környezetben ülsz majd a fejlesztőkkel együtt, de a feladatok során közvetlenül a működési igazgatónkkal és az üzemeltetőnkkel fogsz együtt dolgozni.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 17:30

Feladatok

Beérkező belső hiba- és igénybejelentések fogadása és kezelése.
Munkaállomások felállítása és támogatása (notebook, monitor, billentyűzet, egér, dokkoló).
Üzemeltetési dokumentációk naprakészen tartása.
Microsoft Office 365 üzemeltetésének támogatása.
Részvétel az irodai folyamatokat támogató szoftverek kiválasztásában, bevezetésében, fejlesztésében

Szakmai ismeretek

  • MS Office ismeretek4 / 5
  • Microsoft/Google szolgáltatás3 / 5
  • Üzemeltetési oldalon3 / 5
  • Számítástechnikai tapasztalat3 / 5

Végzettség

EgyébÉrettségi
InformatikaTechnikus
Műszaki, mérnöki képzésTechnikus
InformatikaKiegészítő képzés
Műszaki, mérnöki képzésKiegészítő képzés

Nyelvtudás

AngolAlapszint

Problémamegoldó képesség |Csapatjátékos |Nyitott |Tanulás, fejlődés iránti vágy |Megbízható, önálló

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 43

Az ideális jelentkező

  • Középfokú végzettség.
  • Nyitottság, talpraesettség, tanulás és fejlődés iránti vágy.
  • Szolgáltatói szemléletmód, megoldásorientált gondolkodásmód.
  • Üzemeltetési oldalon szerzett alapszintű tapasztalat vagy számítástechnikai tapasztalat.
  • Szakmai angol nyelvtudás - szakmai anyagok olvasásához.
  • Microsoft vagy Google szolgáltatások és Office alkalmazások magabiztos felhasználói szintű ismerete.

Előny, ha...

  • informatikai projektekben szereztél már tapasztalatot,
  • van MS Windows szerver vagy Linux szerver üzemeltetési ismereted,
  • van kliens oldali hardverek szervizelésében/szerelésében szerzett tapasztalatod.

Történetünk

  • 2013Mikrum megalakulása
  • 2017-08Új irodába költözés
  • 2017"Létszámhopp"

Ettől különleges a termékünk

Innovatív |Egyedi |Magyar |Szerteágazó

Termékünkről

Szoftverfejlesztés az agrárinformatikában

Service Management - éles üzemi alkalmazás és felhasználó-támogatás.

Alkalmazás fejlesztés - alkalmazásfejlesztés, integráció, projektvezetés, technológiai tanácsadás és mobil alkalmazásfejlesztés.

Business Process Management - teljes körű BPM szoltáltatás nyújtás.

Business Intelligence - nagyvállalati adattárházak építése, adatvagyon-gazdálkodási, adatminőségi folyamatok kialakítását és megvalósítás.

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség
Egészségtudatos

Kétszavasok

Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars
Sör, bor vagy tömény?
tömény
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
rövidnadrág

A mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük. :)

A nyitott, direkt kommunikáció hívei vagyunk, nálunk az ötletek, gondolatok áramlása nincs korlátozva.

Hogy mit szeretünk?

  • Jó hangulatot
  • Színes, graffiti dús környezetet
  • Kényelmes székeket, babzsákokat
  • Emelhető asztalokat
  • Bordásfalat

...sorolhatnánk, de gyere és nézd meg ;)

Mi hiányozna, ha elmennék

Kutyabarát iroda

Csapatépítő programok, nem csak a cég által szervezettek.

Kötetlen munkarend

Home office

Melinda

Irodavezető

  • nyitottság
  • tudásvágy
  • pozitív attitűd
  • nyitott a társaságra

Melyik híres ember lenne a cég?

Bud Spencer - Ütős

Csapatvideó

Csapatvideó

Közös reggelik

Szülinapozás