slide image 1
Inteszt Kft.Budapest, Diószegi út 47, 1113 Magyarország

Szakterületi üzletkötő

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Laboratóriumi vizsgálóberendezések, mérőműszerek forgalmazásával foglakozó piacvezető budapesti cég keres megbízható, lelkiismeretes, jó műszaki érzékkel megáldott munkatársat szakterületi üzletkötő pozíció betöltésére. Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő7:30 - 16:00

Feladatok

Építőipari laboratóriumi vizsgálóberendezések, mérőműszerek értékesítése
Műszaki szaktanácsadás, vevői ajánlatok és rendelés visszaigazolások, szerződések előkészítése
Üzleti találkozók megszervezése és lebonyolítása
Gyártóink által szervezett külföldi értékesítési továbbképzéseken történő részvétel
Gyártókkal, saját szakszervizünkkel és és külső partnerekkel történő kapcsolattartás

Technológiák, eszközök

Microsoft Office |Dropbox |Adobe Acrobat

Szakmai ismeretek

  • Műszaki3 / 5
  • Építőipari3 / 5
  • Értékesítési tapasztalat3 / 5
  • Együttműködés5 / 5
  • Ügyfélorientált5 / 5

Végzettség

ÉpítészetTechnikus
ÉpítészetBármilyen fokú diploma
Műszaki, mérnöki képzésBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Jó kommunikációs készség |Határidők betartása |Tárgyalástechnikai készségek |Pontosság, precizitás |Csapatmunkára való képesség

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 49

Így dolgozunk mi

Egyéni munkavégzés. Egy adott termékkörrel és beszállítóval kapcsolatos tevékenységi kört egy szakterületi üzletkötőnk kezel. A cégen belül a feladatkörök egyértelmű definiálása és felosztása lehetővé teszi a hatékony munkavégzést és a felelősségi körök elkülönítését. Több területet érintő nagy projekteket csapatmunkában kezelünk, a feladatok szétosztásával.

Történetünk

  • 2006-09-15A cég megalapítása
  • 2013-12-15Másodszor is cégünk nyerte az INSTRON Ltd. legsikeresebb képviselete elismerő címet
  • 2019-05-30Új, impozáns irodaházba költözünk.

Ettől különleges a termékünk

Piacvezetők vagyunk |Prémium minőségű eszközök |Szakértő szerviz |Magasszintű műszaki támogatást

Termékünkről

Laborberendezések forgalmazása és szervizelése

Cégünk nemzetközi vállalatok kizárólagos magyarországi kereskedelmi- és szerviz képviseletét látja el. Elsődleges profilunk laboratóriumi anyagvizsgáló- és minőségellenőrző műszerek és berendezések forgalmazása, szervizelése, karbantartása és kalibrációja.

Kétszavasok

Hobbi?
Sörfőzés
Ebéd?
Kantin
Átlag életkor?
30

Így képezzük a kollégákat

Rendszeres külföldi továbbképzés

A cég vezetősége részt vesz a cég mindennapi tevékenységében, közvetlen napi kapcsolatban van a cég dolgozóival és nyitott minden újító javaslatra.

Mi hiányozna, ha elmennék

A humor. A társaság. A közvetlen kapcsolat.

Grincs

üzletkötő

Határidők betartása. Lojalitás. Precizitás. Humor. Ügyfélközpontú szemlélet.