slide image 1
Invia.huBudapest, Kéthly Anna tér 1, 1077 Hungary

Marketing menedzser

Senior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Az Invia.hu marketing-feladatai új gazdát keresnek. A feladatok változatosak, jólneveltek és szobatiszták, gondozójukra inkább koordinálásuk, mint végrehajtásuk vár. Egy önállóan és csapatban is jól működő, bölcsész-kocka hibridet keresünk, aki remekül ír az adott célra optimalizált szövegeket, de közben nem ijed meg attól sem, ha analitikában vagy html-ben kell kicsit turkálnia.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel
Egyéb

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

a termék-, IT- és értékesítő részlegekkel folytatott egyeztetéseknek megfelelő stratégiai tervezés
PPC-, SEO- és PR-ügynökségekkel való szoros együttműködés
külső-belső kommunikáció
B2C kommunikáció hírlevélben és social media platformokon
kreatívok szövegezése és briefelése, weboldal aktualizálása

Szakmai ismeretek

  • Social (FB, Insta, blog)5 / 5
  • Google Ads és Analytics3 / 5
  • HTML3 / 5
  • Projekt menedzsment5 / 5
  • Kreatív, helyes nyelvhasználat5 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Asszertivitás |Proaktivitás |Rugalmasság |Jó elemző készség, precizitás |Kreativitás, új ötletek

Home Office

Egyéb extrák

Egy nemzetközi cég stabil háttere, egy tapasztalt és elhivatott csapat, kipróbált együttműködések, a napi munkádhoz kapcsolódó szakterületek profi támogatása, otthoni munkavégzés lehetősége, saját fejlesztésű, felhasználóbarát felületek és az ezek használatához szükséges tudás, valamint egy alapvetően jól marketingelhető, trendelő téma. Havonta 2 nap üzleti út prágai központunkba.

Történetünk

  • 2002-07Az Invia.cz s.r.o. társaság megalapítása.
  • 2004-12Az év végére az Invia.cz vált Csehország legnagyobb online utazás értékesítőjévé.
  • 2006-09A cseh és a szlovák után a lengyel piac is bekerült a csoport portfóliójába.
  • 2008-03Az Invia hu utazásközvetítő iroda megkezdi működését Magyarországon.
  • 2010-09Az Invia hu a magyar utazási irodák kiemelt viszonteladója lesz.
  • 2016-12Az Invia hu befektetője a Rockaway Capital.
  • 2017-07Megjelenik a cégcsoport mára elért, Európában vezető szerepét bemutató weboldal. (inviadotcom)
  • 2017-10Elsők között állunk át a csomagok árának minden költséget tartalmazó megjelenítésére.
  • 2018-11Szerethető Munkahelyek díjat nyertünk.
  • 2019-11Ismét elnyertük a Szerethető Munkahelyek díjat.

Ettől különleges a termékünk

Utazás és Turizmus |15 éves tapasztalat |Modern online felület |Kényelmes, átlátható weboldal |Stabil nemzetközi háttér |Könnyen megközelíthető helyen |Barátságos, kényelmes iroda |Európa vezető online irodája |Személyre szabott ügyfélélmény

Termékünkről

Online Utazásközvetítés

Az Invia Európa vezető online utazási ügynöksége. Cégcsoportunkat 2002-ben alapították, mostanra Csehország mellett Szlovákia, Németország, Ausztria, Svájc, Lengyelország és Magyarország területén is jelen vagyunk. Széles kínálat, modern technológia, profi csapat - ez sikerünk záloga.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Sokszínű és Befogadó
Utazási lehetőség
Egészségtudatos

Kétszavasok

Hobbi?
Utazás
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Kedvenc dekor?
Szörfdeszka

Az invia.com csoport tagjaként folyamatosan a legnaprakészebb technológiákat használjuk, miközben saját fejlesztésú rendszereink gondoskodnak arról, hogy a munkánk igazodjon az élethez, ne fordítva.

Ahogy csak szeretnének, nyitott ajtók között dolgozunk és minden visszajelzésnek örülünk.

Személyes egyeztetések, különböző közös platformok és céges események.

Elégedettségi kérdőívek

A szakmai képzések, és értékesítési versenyek értékes nyereményutakért

Dóri

Utazási szakértő

- Ha igényes vagy magadra, a környezetedre és az általad végzett munkára.

- Ha fontosabb számodra az ügyfélszolgálati attitűd és az udvariasság, mint az, hogy az ügyfélnek igaza van-e vagy sem.

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves - High-Tech

Rólunk még itt olvashatsz :)

Invia - Ahol megtalálhatod az utad