Szakmai ismeretek

Oktatásszervezői tapasztalat
Felnőttképzési tapasztalat
Kiemelkedő szervezőkészség
Kiemelkedő rendszerszemlélet
Problémamegoldás

Emberi tulajdonságok

Csapamunkára való képesség Pontosság, precizitás Önállóság, pro-aktivitás Kreativitás, nyitottság Energikusság, terhelhetőség

Előny, ha...

  • Szakirányú, felsőfokú végzettséged van
  • Dolgoztál már ERP rendszerrel
  • Videóvágó, képszerkesztő eszközök ismerete

Állás leírása

Te fogod össze a teljes oktatásunkat, nálad lesz az új belépők képzésének szervezése, egyeztetsz a szakmai vezetőkkel, vizsgaanyagokat állítasz össze, szervezed a vizsgák időpontját és tovább is fejleszted a jelenlegi folyamatainkat. Ezen kívül minden kolléga képzési- és fejlesztési tervének összeállítása is a Te feladatod lesz a szakmai vezetők közreműködésével.

Ekkor kezdhetsz
Azonnal

Az ideális jelentkező

Kommunikatív vagy és jó szervező készség jellemez, képes vagy és szeretsz önállóan, kreatívan dolgozni, irányítani a teljes oktatási rendszert, prezentálni az elképzeléseid a vezetők felé, így segítve őket a döntéshozásban.

Fontos, hogy mindenki felé nyitott legyél és találd meg a közös hangot az új kollégákkal és a már régóta nálunk dolgozókkal is, és segítsd őket a folyamatos fejlődésben.

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
SZÉP Kártya Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

Részese lehetsz Magyarország egyik vezető pozíciójú ERP-t bevezető cégének már működő oktatási rendszerének önálló üzemeltetésében és folyamatos tovább fejlesztésében.

Nyomon követheted a munkatársaid szakmai fejlődését és javaslatokat tehetsz tudásbázisunk fejlesztésére.

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz
  • LinkedIn
  • Self-branding profil

Végzettség

Általános
Bármilyen fokú diploma
vagy
Bölcsészettudomány
vagy
Pedagógia, tanító- és tanárképzés
Kiegészítő képzés
vagy

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Kassák Lajos u. 19, 1134 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
30-40 óra/hét
Törzsidő
9:00 - 16:00

Feladatok

  • Meglévő oktatási rendszer továbbfejlesztése, üzemeltetése
  • Dolgozókat érintő belső szakmai és általános képzések összeállítása, megszervezése, lebonyolítása
  • Karrierív lépcsőkhöz kapcsolódó oktatások harmonizálása és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel, az oktatókkal, oktatói munka részleges szervezése
  • Részvétel a képzési tervek összeállításában, oktatási riportok és dokumentációk készítése

Technológiák, eszközök

Windows MS Office programok zoom Saját tudástárunk ClassMarker Videó/ képszerkesztő programok Kérdőív programok

Így dolgozunk mi

Te leszel nálunk "AZ "Oktatásszervezőnk! :) A szakmai vezetőkkel közösen dolgoztok majd, de Te fogod össze az oktatásokat és a kollégák fejlődési ívét.

ISYS-ON Kft., ahol hisznek abban, hogy a kritika és a nyílt kommunikáció építi a céget, és fejleszti a közösséget

Leendő csapatod

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 60

Mit fogsz tanulni

Érdekel, hogy tesznek szert a tudásra egy ERP cég dolgozói? Szeretnél belelátni a szakmai területek oktatásába, és szívesen menedzselnéd is? Szeretnéd üzemeltetni, fejleszteni egy IT tanácsadó cég oktatási rendszerét? Képes vagy egy rendszer folyamataiban gondolkodni?

Ha a válasz igen, szuper, mert nálunk ilyen feladatokkal fogsz találkozni és folyamatosan fejlesztheted magad, illetve minket is!

Termékünkről

Vállatirányítás – Üzleti Intelligencia

Üzleti megoldásainknak alapját korszerű, piacvezető informatikai eszközök alkotják. Vállalatirányítás esetén ezt az amerikai QAD, üzleti intelligencia esetében pedig a svéd Qlik szoftver jelenti.

Missziónk

Célunk, hogy termelő – és kereskedő cégek számára olyan magas színvonalú szellemi tudással ötvözött vállalatirányítási megoldást adjunk, mely biztosítja ezen vállalatok korszerű, versenyképes működését.

Mi hiányozna, ha elmennék?

K.Bea
			    									- PM

Magával ragad a cég lendülete, a sokszínű feladatok és átjárható munkakörök.

A tudástár, szellemi műhelyek, pedig garancia a szakmai fejlődésre.

K.Bea , PM

Fotó az irodáról

ISYS-ON Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Kassák Lajos u. 19, 1134 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Magasan képzett csapat Folyamatos fejlődés Több évtizedes tapasztalat Rugalmasan testre szabható Világszerte 8000+ felhasználó 55 nyelven,100 országban jelen Mozgalmas

Történetünk

  1. 1992

    Jogelődünk új partnere a QAD, létrejön az első hazai MFG/Pro vállalatirányítási rendszer bevezetés

  2. 1998

    A KFKI Számítástechnikai Rt-be integrálódó cég felvette a KFKI ISYS Informatikai Kft. nevet

  3. 2001

    Elnyertük a QAD EMEA Market Share Builder of the Year díjat

  4. 2005

    Menedzsment tulajdonba került cég, és létrejött az ISYS-ON Informatikai Tanácsadó Kft. (40 fő)

  5. 2011

    Saját informatikai termékekkel bővült a termékportfóliónk

  6. 2013

    Bővültünk, a létszám 60 fő. Átköltöztünk a Green House irodaházba

  7. 2014

    Ősszel elindult az ISYS-ON Akadémia ügyfeleink számára

  8. 2015

    Bekerült a termékportfólióba a QlikView üzleti intelligencia megoldás

  9. 2017

    Bekerült a termékportfólióba a QlikSense üzleti intelligencia megoldás

  10. 2018

    Megújult az ISYS-ON iroda. Létszámunk 70 fő, tovább nőtt az ügyfeleink köre

  11. 2020

    Alkalmazkodunk a pandémiás helyzethez. Ügyfeleink továbbra is támaszkodhatnak ránk.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Az alapvetően lapos szervezet segíti és bátorítja,hogy minden kolléga véleményt mondjon a cégről,a működésről. Hisszük, hogy a kritika és a nyílt kommunikáció építi a céget, és fejleszti a közösséget.

Kedvenc tárgy az irodában

ISYS-ON Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Kassák Lajos u. 19, 1134 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

A termék ismeret mellett hangsúlyt helyezünk a folyamatbeli, módszertani és szakmai ismeretek fejlesztésére, belső és külső formában egyaránt.

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Borestek :)
Átlag életkor?
35
Ebéd?
Mindenképp, hiszen így egészséges

Ügyfeleink

ISYS-ON Kft. - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Családias hangulat, segítőkészség, a kellemes ebédek a teraszon, Penthouse jellegből adódó kilátás.

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Önállóság, magabiztosság, kreativitás, határozott kiállás, humor, csapatjáték

A terasz partyk helye
Green House
Felelősségvállalás
Mikulás ünnepség az ISYS-nél
Recepció
Munkatársunk szavai

"Szeretem, hogy mozgalmas és átjárható munkakörök vannak. Szakmai fejlődésem a tudás-tár, szellemi műhely és az alkotó közösség is segíti. Itt biztosítják a körülményeket, hogy megtaláljam a szerepem."

Itt követhetsz minket