Szakmai ismeretek

Payroll tapasztalat
Benefits tapasztalat
Compliance tapasztalat

Emberi tulajdonságok

Precizitás Részletekre való odafigyelés Kommunikáció

Állás leírása

Our wonderful team has grown tremendously over the past year and we are looking for a Payroll & Benefits Specialist to help our HR Team manage Kinsta’s global payroll and benefits arrangements. This is an exciting opportunity for someone to really take charge of a complex and international compensation structure for a distributed, remote-first company.

Ekkor kezdhetsz
As soon as possible

Juttatások

Étkezés
Gyümölcs Üdítő Kávé Rágcsa
Jóllét
Magánegészségügy
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

Rugalmas munkaidő, rugalmas szabadság

Startup hangulat

Kutyabarát iroda

  • Jelentkezés nyelve: angol
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Általános
Bármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is
és
Magyar
Anyanyelvi szint

Iroda cím

Budapest, Irinyi József u. 4-20, 1117 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét

Feladatok

  • Liaise with and provide information to Kinsta’s suppliers, to make sure everyone gets paid on time.
  • Oversee the administration of existing benefits relationships.
  • Ensure compliance with local law throughout all payroll and benefits administration.
  • Make sure that accurate and detailed records are maintained on all administrative changes to pay.

Termékünkről

Managed WordPress Hosting + Dashboard in JS

A Kinsta managed WordPress Hosting szolgáltatást nyújt, a szolgáltatásunk két fő elemből áll. 24/7 supportot nyújtunk ügyfeleink számára, valamint a saját fejlesztésű dashboardunk a MyKinsta, amin a magyarországi fejlesztő csapatunk dolgozik.

Missziónk

Prémium WordPress hosting szolgáltatás, kis és nagy vállalkozásoknak egyaránt.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Zsófi
			    									- Recruiter
A társaság, a közös esték, a közös hajtás, a rugalmas munkaidő, reggeli kávézások.
Zsófi , Recruiter

Fotó az irodáról

Kinsta - Fotó az irodáról  - Budapest, Irinyi József u. 4-20, 1117 Magyarország

Csapatvideó

Kinsta - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Legújabb technológiák Saját fejlesztésű termék Minőségi kód React frontend, NodeJS backend 100% saját tulajdonban a cég

Történetünk

  1. 2013

    4 fiatal megalapítja a Kinsta-t.

  2. 2016

    100. ügyfél feliratkozás

  3. 2017.05

    Új iroda Budapest szívében

  4. 2019.03

    5000. ügyfél feliratkozás

  5. 2019.04

    1 év alatt tripláztuk a cég dolgozóit

  6. 2019

    Negyedévente duplázzuk az árbevételt

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

A hatékonyságra törekszünk - ha valami lehet hatékonyabb, nyitottak vagyunk rá.

Kedvenc tárgy az irodában

Kinsta - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Irinyi József u. 4-20, 1117 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Angol tanfolyam + konferenciák + online kurzusok munkaidőben.

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Sör, bor, tömény!
Mac vagy PC
Mac
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Nyakkendő és rövidnadrág

Ügyfeleink

Kinsta - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Szuper új irodába költöztünk! Könnyen megközelíthető, szép világos, van légkondi (ezt alig várjuk nyáron) és csomó cuki ebédlehetőség a Budai dunapart közelében :)

Termékvideó

Kinsta - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Belső motiváció, fejlődni akarás. Humor, rugalmasság, türelem és alázat a munka iránt.
Termékek / Szolgáltatások

  • Managed WordPress Hosting

Itt követhetsz minket