slide image 1
slide image 2
1 / 2
KORAX Gépgyár Kft.Ráckeve, Sillingi út 30, 2300 Hungary

Villamosmérnök

Medior |Teljes munkaidős |Egyéb |Ráckeve
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

A villamos csoport az új szervezeti felépítésben közvetlenül az ügyvezető igazgató alárendeltségében tevékenykedik. Az átszervezés célja olyan csoport létrehozása, amely hatékonyan valósítja meg a vállalkozási iroda által elnyert megrendelésekben jelentkező villamos feladatokat, akár a szabad kapacitásait önállóan értékesíti, mindig elsőbbséget biztosítva a vállalkozási iroda megrendeléseinek.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő08.00 - 15.00

Feladatok

Képviseled a cégen belül az irányításod alatt működő szakmai területet.
Felelős leszel a rendeletek és szabályzatok előírásainak betartásáért, betartatásáért.
Feladatod, h a tervező iroda számára villamos adatszolgáltató terveket készíts
Ugyanakkor teszteled és beüzemeled a villamossági körbe tartozó egyedi berendezéseket.
Kiválasztod a berendezésekbe beépítendő anyaglistát.

Technológiák, eszközök

Microsoft Exchange, Outlook |Microsoft Office termékek |3D CAD - Solid Edge

Szakmai ismeretek

  • CAD alkalmazási ismeretek4 / 5
  • PLC programozási ismeretek4 / 5
  • Villamosmérnök5 / 5
  • Villanyszerelői ismeret3 / 5

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzésBA diploma
EgyébKiegészítő képzés

Nyelvtudás

AngolAlapszint

Komplex feladatok megoldása |Türelmes és empatikus |jó kapcsolatteremtő képesség |Feladatok delegálása |Vezetői adottságok

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 45

Így dolgozunk mi

Önállóan végzendő munka, ám a tervezőmérnök kollegákkal és a vállalkozási iroda mérnök kollegáival nagyon szoros együttműködés az ügyfél igényeire tekintettel.

Előny, ha...

Szükség van legalább 5 éves szakmai tapasztalatra.

Ne jelentkezz, ha...

nincs legalább 5 év szakmai tapasztalatod
nincs villamosmérnöki végzettséged

Történetünk

  • 1986-11Vállalkozás megalakul
  • 2006-11Napelem üzletággal bővül a vállalkozás
  • 2021-05Robotgépekkel bővülünk

Ettől különleges a termékünk

Nagyszerű csapatmunka |35 év tapasztalata |saját fejlesztésű berendezések

Termékünkről

élelmiszeripari gépek gyártása

Cégünk piacvezető az élelmiszeripari gépek gyártása, különösképpen a vágóhidak, húsfeldolgozó vállalkozások terén. Leginkább a szállítórendszerek, valamint ládamosók és egyéb higiéniai berendezések gyártására specializálódtunk. Standard KORAX gépeink-berendezéseink mellett gyártástervezőink testre szabottan is segítenek új gépek megtervezésében.

Napelem üzletágunk - KORAX Solar - www.koraxsolar.com

Ügyfeleink

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
bringa
Nemek aránya?
férfi - 80%, nő- 20%
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
rövidnadrág

Így képezzük a kollégákat

A kollegák folyamatosan képzik magukat a saját területükön.

Családi vállalkozás a mienk, családias légkörben. Nemcsak egy kisváros legfőbb munkáltatója, azon karmával, hogy szinte minden család ismeri a másikat 😀, hanem odafigyelünk munkatársaink ötleteire!

Az irodák világosak, légkondi működik. Minden osztály saját egy légterű irodájában ül. Ráckeve szép város, s s a város szélén van a gyárunk-irodánk, mellettünk a cég lovas-klubja van :)

A társaság, az üzem hangulata, a hév, ahogy megbeszélik a munkákat! 😉

Üzemcsoportvezető

A legfontosabb tulajdonsága a türelem. :) Hosszú évek-évtizedek óta együttdolgozik itt a csapat nagyrésze. Szükség van még együttműködési készségre, mert kialakult folyamatokat kell átszabni.

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos