Követelmények

  • tervezői tapasztalat

  • AutoCad, WinWatt

  • angol nyelv írásban és szóban

  • önállóság, precizitás

Budapest, Böszörményi út 20, 1126 Hungary

Munka leírása

Szenvedélyünk a tervezés. A te feladatod az lesz, hogy a futó projektekbe akár a koncepció kidolgozás fázisába már részt vegyél, vagy ha kisebb a tapasztalatod, akkor a tervezési fázisba tudsz majd bekapcsolódni.

A megbízókkal történő egyeztetés fontos részét képezi a munkának, és van arra is lehetőség - nyelvtudásod szerint -, hogy ezt angolul tedd meg.

Feladatok

  • pontos, precíz épületgépészeti tervek készítése
  • műszaki számítások elvégzése
  • kapcsolattartás megbízókkal, alvállalkozókkal
  • műszaki koncepciók kidolgozása.

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Képzési hozzájárulás
Sport hozzájárulás

Mit fogsz tanulni

  • magas szintű tervezési szakismeretet
  • angol szaknyelvet
  • Revit és CadVent progmramok használatát
  • csapatmunkát és csapatban gondolkodást.

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Home office  - Nem

Rólad

  • Szereted a tervezői szakmát.
  • Tudsz elmélyülten is dolgozni - ehhez kapsz nyugodt teret.
  • Tudod képviselni az elképzelésedet az ügyfélnél is - mehetsz vele tárgyalni.
  • Bár gyakran egynéni munka a tervezés, tudsz egy csapat részeként is dolgozni.
  • Benne vagy közös céges megmozdulásokban (kb. negyedévente)

Mit csinálunk

Épületgépészeti tervező iroda vagyunk. Hazai és nemzetközi projektekben veszünk részt.

Megbízóink azért szeretnek minket, mert a szakág specialistái vagyunk: legyen szó akár technológiai rendszerekről - mi képben vagyunk a trendekkel.

Legfőbb értékünk, hogy csak az értékrendünkkel egyező megbízásokat vállalunk el, ahol tényleg az a fontos, hogy jó minőségben, határidőre készüljünk el a munkákkal.

Kétszavasok

1

Legbüszkébb
Átláthatóság

2

Ebéd?
Többnyire közösen kimegyünk valahova

3

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Bent lazábban, ügyfélhez üzletiesen

4

Bringa, BKV vagy autó?
Főleg bringa és BKV

5

Légkondi vagy ablak?
Van mindkettő :)

Tapasztalat

Lehet több éves tapasztalatod, de lehetsz pályakezdő is. Nagyon sokszínűek a futó projektjeink, tudunk neked helyet találni bennük.

„Megnyugtató a tudat, hogy stabil a cég pénzügyi helyzete és bőven van munka.”

Simon Melinda pénzügyi asszisztens

Előny, ha

tudod használni a Revit MEP és CadVent programot,

tudsz németül is,

rendelkezel tervezői jogosultsággal, vagy

van épületenergetikai tanúsítói jogosultságod.

Értékeink

  • Az épületgépész tervező szakma számunkra nagy becs.
  • Komoly megbízókkal dolgozunk, nagyon fontos az elkészített munka minősége.
  • A rajzolt vonalak mögött látjuk az embereket, akik élvezni fogják a munkánk eredményét.
  • Nagyon szeretjük a csapatunkat, a jó hangulatot a bővüléssel is megtartjuk.
  • Igényünk van arra, hogy alkalmanként munkaidőn kívül is időt töltsünk együtt.
  • Megünnepeljük a név-és születésnapjainkat.
  • Értékeljük a megbízóinkat, tudjuk, hogy tőlük kapjuk a fizetésünket.

Címkék

Tervező Épületgépész Mérnök

„Izgalmas, színvonalas munkákon dolgozhatok, és finom az ingyen kávé :).”

Ágoston épületgépész tervező

A munkahelyről

1

Átlag életkor
30+

2

Emberek száma/iroda
10

3

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Fiatal, lelkes tervező munkatársakkal.

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.