Követelmények

  • tervezői tapasztalat

  • AutoCad, WinWatt

  • angol nyelv írásban és szóban

  • önállóság, precizitás

Budapest, Böszörményi út 20, 1126 Hungary

Munka leírása

Szenvedélyünk a tervezés. A te feladatod az lesz, hogy a futó projektekbe akár a koncepció kidolgozás fázisába már részt vegyél, vagy ha kisebb a tapasztalatod, akkor a tervezési fázisba tudsz majd bekapcsolódni.

A megbízókkal történő egyeztetés fontos részét képezi a munkának, és van arra is lehetőség - nyelvtudásod szerint -, hogy ezt angolul tedd meg.

Feladatok

  • pontos, precíz épületgépészeti tervek készítése
  • műszaki számítások elvégzése
  • kapcsolattartás megbízókkal, alvállalkozókkal
  • műszaki koncepciók kidolgozása.

Rólad

  • Szereted a tervezői szakmát.
  • Tudsz elmélyülten is dolgozni - ehhez kapsz nyugodt teret.
  • Tudod képviselni az elképzelésedet az ügyfélnél is - mehetsz vele tárgyalni.
  • Bár gyakran egynéni munka a tervezés, tudsz egy csapat részeként is dolgozni.
  • Benne vagy közös céges megmozdulásokban (kb. negyedévente)

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Home office  - Nem

Mit fogsz tanulni

  • magas szintű tervezési szakismeretet
  • angol szaknyelvet
  • Revit és CadVent progmramok használatát
  • csapatmunkát és csapatban gondolkodást.

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Képzési hozzájárulás
Sport hozzájárulás

Mit csinálunk

Épületgépészeti tervező iroda vagyunk. Hazai és nemzetközi projektekben veszünk részt.

Megbízóink azért szeretnek minket, mert a szakág specialistái vagyunk: legyen szó akár technológiai rendszerekről - mi képben vagyunk a trendekkel.

Legfőbb értékünk, hogy csak az értékrendünkkel egyező megbízásokat vállalunk el, ahol tényleg az a fontos, hogy jó minőségben, határidőre készüljünk el a munkákkal.

Kétszavasok

1

Legbüszkébb
Átláthatóság

2

Ebéd?
Többnyire közösen kimegyünk valahova

3

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Bent lazábban, ügyfélhez üzletiesen

4

Bringa, BKV vagy autó?
Főleg bringa és BKV

5

Légkondi vagy ablak?
Van mindkettő :)

Előny, ha

tudod használni a Revit MEP és CadVent programot,

tudsz németül is,

rendelkezel tervezői jogosultsággal, vagy

van épületenergetikai tanúsítói jogosultságod.

A munkahelyről

1

Átlag életkor
30+

2

Emberek száma/iroda
10

3

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Fiatal, lelkes tervező munkatársakkal.

Tapasztalat

Lehet több éves tapasztalatod, de lehetsz pályakezdő is. Nagyon sokszínűek a futó projektjeink, tudunk neked helyet találni bennük.

Értékeink

  • Az épületgépész tervező szakma számunkra nagy becs.
  • Komoly megbízókkal dolgozunk, nagyon fontos az elkészített munka minősége.
  • A rajzolt vonalak mögött látjuk az embereket, akik élvezni fogják a munkánk eredményét.
  • Nagyon szeretjük a csapatunkat, a jó hangulatot a bővüléssel is megtartjuk.
  • Igényünk van arra, hogy alkalmanként munkaidőn kívül is időt töltsünk együtt.
  • Megünnepeljük a név-és születésnapjainkat.
  • Értékeljük a megbízóinkat, tudjuk, hogy tőlük kapjuk a fizetésünket.

„Megnyugtató a tudat, hogy stabil a cég pénzügyi helyzete és bőven van munka.”

Simon Melinda pénzügyi asszisztens

„Izgalmas, színvonalas munkákon dolgozhatok, és finom az ingyen kávé :).”

Ágoston épületgépész tervező

Címkék

Tervező Épületgépész Mérnök

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.