Szakmai ismeretek

tervezői tapasztalat
AutoCad, WinWatt
angol nyelv írásban és szóban
önállóság, precizitás

Állás leírása

Szenvedélyünk a tervezés. A te feladatod az lesz, hogy a futó projektekbe akár a koncepció kidolgozás fázisába már részt vegyél, vagy ha kisebb a tapasztalatod, akkor a tervezési fázisba tudsz majd bekapcsolódni.

A megbízókkal történő egyeztetés fontos részét képezi a munkának, és van arra is lehetőség - nyelvtudásod szerint -, hogy ezt angolul tedd meg.

Iroda cím

Budapest, Böszörményi út 20, 1126 Hungary

Feladatok

  • pontos, precíz épületgépészeti tervek készítése
  • műszaki számítások elvégzése
  • kapcsolattartás megbízókkal, alvállalkozókkal
  • műszaki koncepciók kidolgozása.

Mit fogsz tanulni

  • magas szintű tervezési szakismeretet
  • angol szaknyelvet
  • Revit és CadVent progmramok használatát
  • csapatmunkát és csapatban gondolkodást.

Rólad

  • Szereted a tervezői szakmát.
  • Tudsz elmélyülten is dolgozni - ehhez kapsz nyugodt teret.
  • Tudod képviselni az elképzelésedet az ügyfélnél is - mehetsz vele tárgyalni.
  • Bár gyakran egynéni munka a tervezés, tudsz egy csapat részeként is dolgozni.
  • Benne vagy közös céges megmozdulásokban (kb. negyedévente)

Termékünkről

Épületgépészeti tervező iroda vagyunk. Hazai és nemzetközi projektekben veszünk részt.

Megbízóink azért szeretnek minket, mert a szakág specialistái vagyunk: legyen szó akár technológiai rendszerekről - mi képben vagyunk a trendekkel.

Legfőbb értékünk, hogy csak az értékrendünkkel egyező megbízásokat vállalunk el, ahol tényleg az a fontos, hogy jó minőségben, határidőre készüljünk el a munkákkal.

Ettől különleges a termékünk

Mérnök Épületgépész Designer

Kétszavasok

Légkondi vagy ablak?
is-is
Legbüszkébb
átláthatóság
Bringa, BKV vagy autó?
BKV és bringa
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
kényelmes, átlagos munkahelyi viselet

Ügyfeleink

Lanterv Mérnöki Iroda Kft. - Ügyfeleink

Munkatársaim mondták

  • „versenyképes a fizetésem, és fontos, hogy mindig időben megkapom”
  • „nagyon jó a csapat, szeretek bejárni dolgozni”
  • „jók a szoftverek”
  • „nagyon jó a cég megítélése, van neve a szakmában”
  • „izgalmas, színvonalas munkákon dolgozhatok”
  • „van szakmai fejlődési lehetőségem”
  • „mennyei az ingyen kávé és klassz, hogy van szóda is”
  • „megnyugtató a tudat, hogy stabil a cég pénzügyi helyzete és bőven van munka”
  • „szuper, hogy tudom használni az angol nyelvtudásomat, amikor külföldi partnerekkel tárgyalok”

A munkahelyről

Átlag életkor
30+
Emberek száma/iroda
10
Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Fiatal, lelkes tervező munkatársakkal.

Itt követhetsz minket