slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
LEGO IT Infrastructure & SecurityNyíregyháza, Lego u. 15, 4400 Hungary

IT Infrastructure Engineer

Senior |Teljes munkaidős |IT üzemeltetés |Nyíregyháza
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

A Managed Infrastructure egy hétfős product team az Inf&Sec osztályunkon belül. A csapat minden tagja egy irodában ül, beleértve a Product Ownert és a Squad Leadet is. A csapat legfőbb productja a Managed Virtual Server OS, amit folyamatosan fejlesztenek a belső felhasználók igényei alapján.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, angol,
Önéletrajz
Motivációs levél
Github

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 15:00

Feladatok

Központi virtuális infrastruktúra karbantartása és fejlesztése
Folyamatok és szolgáltatások automatizálása
Tanácsadás belső partnerek számára
Belső kezdeményezések koordinálása
KPI-ok vezetése

Technológiák, eszközök

Powershell |Vmware |Amazon Web Services (AWS) |Atlassian Jira/Confluence |ServiceNow |Windows/Linux szerverek |SaltStack |YAML

Szakmai ismeretek

  • Vmware4 / 5
  • Powershell, Bash or Python4 / 5
  • AWS vagy Azure4 / 5
  • Monitoring4 / 5
  • Windows, Linux servers4 / 5

Végzettség

InformatikaBSc
InformatikaMSc
InformatikaKiegészítő képzés

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Önálló |Kreatív |Ügyfélközpontú |Csapajátékos |Jó problémamegoldó

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 34

Leendő csapatod képekben

Leendő kollégáid

Áncsán Dávid
Győri Dávid
Wonder Woman
Varga Árpi
Aquaman

Így dolgozunk mi

Scrum vagy Kanban a csapat igényei szerint

Lapos szervezet

Demo kéthetente

3 product team egy nagy irodában

Igény szerint home office

Gyakori 1:1-ek, egyéni karrier- és tréningterv

Mit fogsz tanulni

Üzemeltetés, fejlesztés és kísérletezés egyensúlyozása

Önálló döntéshozatal, saját ötletek megvalósítása

Automatizálás, self-service toolok kreálása, folyamatfejlesztés

Belső kommunikáció, stakeholder management, projektkoordináció

Az ideális jelentkező

Elviseli a borzasztó szóvicceket

11-kor készen áll az ebédre

Előny, ha...

Felelősséget vállalsz a saját fejlődésedért

Az ügyfelek érdeikeit tartod szem előtt

Mersz döntést hozni, nem csak tervezgetsz

A problémákat megoldod, nem kreálod

Ne jelentkezz, ha...

Nem üzemeltettél még szervereket
Nincs tapasztalatod scriptekkel, automatizálással
Nem kommunikálsz folyékonyan angolul

Történetünk

  • 2008A LEGO Manufacturing Kft. alapítása
  • 2011Globális IT funkciók Nyíregyházán
  • 2017Infrastructure Services néven új csoport alakul, több IT mérnöki kompetenciaterületet felölelve
  • 2019Önálló product teamekkel, Infrastructure Engineering néven folytatjuk a munkát

Ettől különleges a termékünk

Agilis |Linux |Windows |Hackathon |IT biztonság |Powershell |Demo |Automation |Experimentation

Termékünkről

Biztonságos és magas hibatűrésű rendszerek építése

Managed OS

Monitoring services

Backup operations

Vulnerability management

Elevated rights management

Software and hardware scripting for PC and Mac

Licence management

Automation with scripting (Bash, Powershell)

Ügyfeleink

Céges értékek

Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség
Utazási lehetőség
Egészségtudatos

Kétszavasok

Mac vagy PC
Bármelyik
Ebéd?
11:00, kantin vagy otthon
Superpower?
Szóviccek

  • Szakmai tréningek és konferenciák Nyíregyházán, Budapesten vagy éppen Londonban
  • Rendszeres látogatások más product teamekhez Dániában
  • Belső tudásmegosztás, fejlesztői napok, kísérletezés és demók

  • Közvetlen hatás a product team céljaira és prioritásaira
  • Napi kapcsolat a Product Ownerrel, stakeholderekkel és felhasználókkal
  • Állandó lehetőség kísérletezésre, ötletelésre
  • Közösségi szerepvállalás

Mindenki együtt ül, közel vagyunk más IT csapatokhoz és a termeléshez is. Parkolni autóval és biciklivel is könnyű, de a bejárathoz legközelebb céges buszjárat rak le. Az épületben kantin, edzőterem és dolgozói bolt is található. A világításon és a klímán csak ritkán veszünk össze, és a folyosón bármelyik irányba indulunk, 20 méteren belül vár a kávéfőző. Az udvaron tó, benne hal.

A családias légkör és a jó hangulat :D A csapatod lesz a második családod.

Tóth Gábor

Jr. Infrastructure Engineer, Managed Operations

  • Elhivatottság - fejleszd magad
  • Kognitív készség - oldj meg problémákat
  • Eredményfókusz - akcióra fel
  • Vásárlói elégedettség - teremts értéket
  • Kreativitás - te mutass irányt
  • LEGO-értékek - légy szuper kolléga

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos

Nyíregyháza

Nyíregyháza

Itt lehetőségem van látni és tapasztalni különféle technológiákat, nem vagyok egy területre korlátozva.

Fabriczius László

Infrastructure Engineer, SecOps

Hiányozna az irodai hangulat, amit rendszeres szóviccekkel igyekszem támogatni.

Kovács Ádám

Infrastructure Engineer, Software Deployment

Rigó. Gedeon. Koma.

Varga Árpi

Infrastructure Engineer, Managed Operations

It was awesome to find a workplace as a fresh grad where I could learn about infrastructure as a whole.

You are only judged on how you raise the bar.

Gulácsi Bence

Jr. Infrastructure Engineer, Software Deployment

Kedvenc ételünk reggelihez :)

A munka "oroszlán" része

Játszani is szeretünk :)

Amikor újra él a rendszer :)

SpaceBar :)

Szeretjük a mókát :)

Nem szeretjük a rosszfiúkat!

Téli berek

Irodai látkép :)

Kiválasztási folyamatunk

- Telefonos / Skype egyeztetés (hiring manager)

- Első kör: motivációs és szakmai interjú, személyesen vagy Skype-on (hiring manager, Product Owner/Sr Engineer)

- Második kör: személyes motivációs beszélgetés, mélyre ésva az első kör témáiban (hiring manager, PO, Scrum Master, product team, CTO)