slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
1 / 4
LexunitBudapest, Tátra u. 15, 1136 Magyarország

Backend fejlesztő

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Teljes munkaidőben Backend feladatok megoldása az alábbi területeken:
- mérnöki informatikai rendszerek valamint
- Machine Learning alapú rendszerek háttérstruktúrájának kialakítása

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő9:30 - 14:30

Feladatok

Backend problémák/feladatok kidolgozása, megoldása
Gyors prototípus készítés
ML alapú rendszer fejlesztése

Technológiák, eszközök

JavaScript |Python |Microservices |Docker, Kubernetes |Angular, React, Vue |CI/CD |Node.js,MongoDB, PostgreSQL |Tensorflow, Keras, Pandas

Szakmai ismeretek

  • Docker3 / 5
  • JavaScript3 / 5
  • NodeJS2 / 5
  • Analitikus gondolkodásmód3 / 5

Végzettség

InformatikaBSc
Műszaki, mérnöki képzésBSc

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Komplex feladatok megoldása |Proaktív személyiség vagy |Dönt, felelősen cselekszik |Fejlődés, tanulás iránti vágy

Így jelentkezz

Várjuk a CV-d vagy Linkedin profilodat és kérünk, hogy csatolj referencia projektet is és/vagy a Github fiókodat.

Történetünk

  • 2017-04Cég alapítása
  • 2019-03Mesterséges intelligencia alapú rendszerek fejlesztése B2B alapon
  • 2020-05Első amerikai ügyfél
  • 2022-03Zrt. lettünk
  • 2022-0617 főre bővült a csapatunk
  • 2022-07Első UK ügyfelünk

Ettől különleges a termékünk

Felhő |Mesterséges intelligencia |Backend |A legújabb technológián alapul |Folyamatos innováció |optimalizálás |Mérnöki szemlélet |Cutting-edge technológia

Termékünkről

Mesterséges intelligencia alapú fejlesztés

A csapatunk többnyire mérnökökből és programozókból áll. Emellett startup szemlélet jellemez minket. Együtt mesterséges intelligencia alapú rendszerek fejlesztésén, valamint Webes alkalmazások Front- és Backend fejlesztésein dolgozunk. Mi vagyunk azok, akik megértik és tisztán átlátják a folyamatokat és digitális megoldást nyújtunk. Nagyvállalatokkal, illetve USA startupokkal dolgozunk együtt.

Ügyfeleink

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Távmunka lehetőség
Hibrid munkavégzés

Kétszavasok

Átlag életkor?
28
Superpower?
Ádám meg tudja érinteni a nyelvével az orrát
Legbüszkébb
Rizs- és lassúfőzőnk is van, plusz két konyhafőnök

  • Csapatunk folyamatosan kihívások elé van állítva - ezeket közösen oldjuk meg és visszük végbe.
  • Kihívással teli, izgalmas projektek
  • Közös brainstorming

Kis cég vagyunk, ez egy közvetlen, barátságos légkör, ahol a bizalomra építkezünk. Nálunk a legnagyobb érték az, hogy mindenki képes azt a bizonyos pluszt hozzátenni a céghez és megosztani ötleteit.

Mondhatjuk, hogy prémium lokáció, a Jászai közelében, minden elképzelhető étkezési opció fellelhető a környéken és imádunk közösen nagyokat ebédelni.

Az olyan pillanatok, amikor mindenki flow-ban dolgozik az irodában és valaki betol egy olyan random megszólalást, poént,hogy kitör az össznépi nevetés

Zita

Head of Growth

Humor, empátia, szakmai elhivatottság és vágy a fejlődésre. Mi itt kibontakoztatni akarunk téged, találd meg, miben vagy jó és nagyon fontos: szeresd, amit csinálsz!

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos

Fecó a junior fejlesztő

"Ferike nem jöhet fel!"

Lexunit business meeting

Feri továbbra sem jöhet fel

Home office lehetőség van

Délutáni chill

Ilyen egy Lexunit csapatépítő