slide image 1
slide image 2
1 / 2
LivliaBudapest, Király u. 3, 1075 Magyarország

Ingatlanértékesítő- ügyfélszolgálati munkatárs

Medior |Megbízási szerződés |Sales |Budapest
Bruttó fizetési sáv
300 000 - 500 000 HUF +Bónusz
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Új kollégánk nem csak Magyarország első hibrid ingatlanértékesítő cégét fogja támogatni, hanem emberek százainak fog segíteni életük egyik legnagyobb döntésének meghozásában.

Egy 14 fős csapat részeként a Vezető Account Manager támogatásával, az Értékesítési Igazgató irányításával fogsz nap mint nap dolgozni. Így még nem dolgoztál: jól megtervezett, jó hangulatú napok várnak rád.

Fizetési sáv

Bruttó fizetési sáv 300 000 - 500 000 HUF
+Bónusz

Havi alapfizetés + teljesítmény bónusz + értékesítési bónusz

Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő25-40 óra / hét
Törzsidő11:00 - 15:00

Feladatok

Rendszeres kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.
Új ügyfelek tájékoztatása és segítségnyújtás a szerződésben.
Meglévő szerződésállomány kezelése.
Telefonos és online segítségnyújtás, technikai és ingatlan szakmai kérdésekben.

Szakmai ismeretek

  • Ingatlanértékesítés5 / 5
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat3 / 5
  • Call Centeres tapasztalat3 / 5
  • Egyéb értékesítői tapasztalat2 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi
EgyébKiegészítő képzés

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint
és
MagyarAnyanyelvi szint

Jó kommunikációs képesség |Határozott személyiség |Vidám és pozitív |Jó problémamegoldó képesség |Eredmény és ügyfélorientált

COVID-19 megoldás: Videós interjú
COVID-19 megoldás: Ideiglenes Home Office

  • 2017-09Megalapítjuk Livliát egy újgenerációs, innovatív ingatlanportált.
  • 2018-10Megfelelő tapasztalat és adatok gyűjtése után B2B iparági szoftvert dobunk piacra.
  • 2019-03Új megoldással támogatjuk az ingatlanok értékesítését.
  • 2020-10Megduplázzuk csapatunk létszámát.
  • 2021-10Elindítottuk a Livlia legújabb verzióját, ami már ingyenes értékbecslést is tartalmaz.

Ettől különleges a termékünk

Modern |Személyre szabott |Digitális |Nyomon követhető |Optimalizált

Termékünkről

Hibrid ingatlanértékesítés

A Livlia hazánk első hibrid ingatlanközvetítő szolgáltatása, melynek lényege, hogy magasan automatizált rendszerünknek és digitális megoldásainknak köszönhetően egyszerűbben, gyorsabban, és hatékonyabban tudunk ingatlanokat értékesíteni. Digitális megoldásainknak köszönhetően működésünk kevésbé költséges, így nagyobb odafigyeléssel és több energiával tudunk ügyfeleinkkel foglalkozni.

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Környezettudatos
Home Office lehetőség

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Ebben a sorrendben!
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Ami az alkalomhoz illik!
Átlag életkor?
27

Számunkra fontos, hogy ne csak tapasztalt és rátermett, de naprakészek is legyenek kollégáink, ezért minden szükséges inputot biztosítunk ahhoz, hogy a csapat felkészült legyen a felmerülő kérdésekre.

A cég működése kollégáink előtt teljesen nyitott, nem árulunk zsákbamacskát. Megbeszéléseinken minden csapattagunk elmondhatja véleményét és ötleteit a folyamataink optimalizálása érdekében.

A semmihez sem hasonlítható légkör hiányozna legjobban, amikor saját magad építed fel a céget, a csapatot, az ezzel járó felelősség és szabadság.

Szilvai Zoltán

Fejlesztési igazgató / Társalapító

Az ingatlanszakma kihívásokkal teli - szerintünk humor és lelkesedés nélkül nagyon nehéz benne dolgozni.

Melyik híres ember lenne a cég?

Keira Knightley - Elbűvölő