Követelmények

  • Több éves ügynökségi munkatapasztalat

  • Online és offline vizuális trendek

  • Gyors és megbízható munkavégzés

  • Rutinos projektmenedzsment

  • Angol nyelvtudás

Budapest, Nagyenyed u. 16, 1123 Hungary

Munka leírása

Account manager pozícióba keresünk Téged, ha pozitív személyiség és jó csapatjátékos vagy, valamint

precizitás,

igényes és felelősségteljes munkamorál ,

jó problémamegoldó-képesség,

stratégiai és ügyfélorientált látásmód

és a határidők pontos betartása jellemez.

Feladatok

  • Kampányok teljeskörű projektmenedzsmentje
  • A kreatív csapat koordinálása
  • Ad-hoc projektek gyors és hatékony megvalósítása
  • Kapcsolattartás

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Közlekedési hozzájárulás

Mit csinálunk

A Lounge Groupnál 360 fokos, integrált marketing megoldásokat kínálunk ügyfeleink számára: a nevünkben viselt Lounge is ezt a személyre szabott kényelmet szimbolizálja.

Szakmai percek
#olvasnijó

Kampánymegjelenések dokumentálva ;)

A PR nem csupán egy jól csengő szakma, hanem a szenvedélyünk, a hivatásunk. Szívvel-lélekkel dolgozunk, de a legfontosabb, hogy egy csapat vagyunk, ahol a profizmus és a vidámság kéz a kézben jár.

Mezőfi Judit Account manager, Lounge Communication

Itt olyan közösség tagja lehetek, ahol minden nap új impulzusok érnek, új kihívásokkal szembesülök. Szuper a csapat, a jó kollegális viszony megalapozza a produktív munkát és a vidám hétköznapokat. ;)

Balázs Rita Irodavezető, Lounge Design

#HÉTFŐ

Lounge Brunch
Új hagyományunk! #TGIF

Masni is dolgozik!
#kutyabarátmunkahely

A 2 fő érték, amit itt képviselünk:

#PROFIZMUS, #VIDÁMSÁG

Miskoltzy Judit Senior kampánymenedzser, New Land Media
Sportolóként fontos számomra az egészséges étrend, igyekszem mindig tudatosan táplálkozni. A munkatársaim is elismerik ezt: minden nap kapok valakitől egy szelet sütit vagy egy doboz kolát. :)
Ballus Botond Senior médiatervező, New Land Media

Premier Outlet
Adok-Kapok Napok 2017

Címkék

Reklám, PR

A munkahelyről

1

Mit esztek szívesen együtt?
Pizza

2

Hány meeting van hetente?
25-50

3

Mit csinátok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Bulizunk és kirándulunk

Indulhat a nap!

Halloween party
Csokit vagy csalunk!

#DIY
Amikor nincs a kisboltban vaníliás kóla :)

#SUMMER

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.