Követelmények

  • Több éves ügynökségi munkatapasztalat

  • Online és offline vizuális trendek

  • Gyors és megbízható munkavégzés

  • Rutinos projektmenedzsment

  • Angol nyelvtudás

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Nagyenyed u. 16, 1123 Hungary

Munka leírása

Account manager pozícióba keresünk Téged, ha pozitív személyiség és jó csapatjátékos vagy, valamint

precizitás,

igényes és felelősségteljes munkamorál ,

jó problémamegoldó-képesség,

stratégiai és ügyfélorientált látásmód

és a határidők pontos betartása jellemez.

Feladatok

  • Kampányok teljeskörű projektmenedzsmentje
  • A kreatív csapat koordinálása
  • Ad-hoc projektek gyors és hatékony megvalósítása
  • Kapcsolattartás

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Közlekedési hozzájárulás

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Mit csinálunk

A Lounge Groupnál 360 fokos, integrált marketing megoldásokat kínálunk ügyfeleink számára: a nevünkben viselt Lounge is ezt a személyre szabott kényelmet szimbolizálja.

Lounge Brunch
Új hagyományunk! #TGIF

A 2 fő érték, amit itt képviselünk:

#PROFIZMUS, #VIDÁMSÁG

Miskoltzy Judit Senior kampánymenedzser, New Land Media

A PR nem csupán egy jól csengő szakma, hanem a szenvedélyünk, a hivatásunk. Szívvel-lélekkel dolgozunk, de a legfontosabb, hogy egy csapat vagyunk, ahol a profizmus és a vidámság kéz a kézben jár.

Mezőfi Judit Account manager, Lounge Communication

#DIY
Amikor nincs a kisboltban vaníliás kóla :)

A munkahelyről

1

Mit esztek szívesen együtt?
Pizza

2

Hány meeting van hetente?
25-50

3

Mit csinátok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Bulizunk és kirándulunk

#HÉTFŐ

Premier Outlet
Adok-Kapok Napok 2017
Sportolóként fontos számomra az egészséges étrend, igyekszem mindig tudatosan táplálkozni. A munkatársaim is elismerik ezt: minden nap kapok valakitől egy szelet sütit vagy egy doboz kolát. :)
Ballus Botond Senior médiatervező, New Land Media

Kampánymegjelenések dokumentálva ;)

#SUMMER

Masni is dolgozik!
#kutyabarátmunkahely

Címkék

Reklám, PR

Itt olyan közösség tagja lehetek, ahol minden nap új impulzusok érnek, új kihívásokkal szembesülök. Szuper a csapat, a jó kollegális viszony megalapozza a produktív munkát és a vidám hétköznapokat. ;)

Balázs Rita Irodavezető, Lounge Design
Indulhat a nap!

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.