slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
maformBudapest, Hauszmann Alajos u. 2, 1116 Magyarország

Kisérleti fejlesztőmérnök

Junior |Teljes munkaidős |Mérnök |Budapest
Bruttó fizetési sáv
385 000 - 425 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Tech csapatunk keresi új tagját, akinek feladata radikális fejlesztési feladatokhoz kapcsolódó műszaki kihívások megoldása, valamint design feladatok műszaki támogatása. Jelentkezz, ha az időd nagy részében új megoldásokon gondolkozo, nem vagy rest a természettudományos és műszaki alapokhoz visszanyúló elméleti megoldásokat kigondolni és ezeket részben vagy egészben szívesen meg is valósítod.

Fizetési sáv

Bruttó fizetési sáv 385 000 - 425 000 HUF+ max. 15% teljesítménybér
Bérkalkulátor

magyar,
Motivációs levél
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő10 - 15

Feladatok

Kísérleti fejlesztésekhez kapcsolódó mérnöki feladatok (gépészeti, elektronikai, mechatronikai)
Műszaki elvek helyességének ellenőrzése fizikai prototípusokon
Műszaki részletek kidolgozása: méretezés, modellezés, anyagválasztás
Egyszerű elektronikák tervezése, építése, tesztelése
Design projektek műszaki támogatása

Szakmai ismeretek

  • Gépészmérnök tudás4 / 5
  • programozási ismeretek4 / 5
  • CAD modellezés4 / 5
  • Természettudományos ismeretek4 / 5

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzésBSc

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Emberi tulajdonságok

Kreativitás |Proaktivitás |Nyitottság |Önállóság |Önkritika

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 35

Home Office
COVID-19 megoldás: Videós interjú
COVID-19 megoldás: Online Onboarding

Előnyt jelent

– Érdeklődés a design iránt

– Autodesk Fusion ismerete

– Blender ismerete

– Tapasztalat a felsorolt technológiák valamelyikével: 3D-nyomtatás, lézervágás, forrasztás, varrás, forgácsolási technológiák

– Ha képes vagy elhagyni a komfortzónádat

– Gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy terméktervező mérnöki végzettség

– Műhelytapasztalat, modellezési tapasztalat (akár saját barkácsprojekten is)

Munkakör eddigi projektjei

– Új cikloid hajtómű típus kutatása fizikai és elméleti kísérletekkel

– Egészségügyi okos eszköz elektronka fejlesztése

– Új árnyékoló mechanizmus fejlesztése és szabadalma,

– Kapacitív fogásérzékelő technológia kutatása és tervezése

– Cikloid hajtómű integrálása karórába

– Nagyméretű gyűrűs homlokzati óra mechanika és kapcsolódó zárt vezérlőkör kutatása és tervezése, prototípusok kivitelezése

  • 2010-10-31Megalapítjuk a maformot, hogy kiaknázzuk és hasznosítsuk a magyar design-ban rejlő lehetőségeket.
  • 2013-10-31Elektromos Modulo buszok formatervezése. A sikeres munka után a fejlesztő evopro befektet a maformba
  • 2014-07-01Első alkalmazottaink egyike Hollandiából tér haza a maform kedvéért. Elindul a UI/UX szolgáltatásunk
  • 2016-12-01Beválogatnak minket a WebSummit ALPHA programjába. Hamarosan lezárjuk első nemzetközi megbízásunkat.
  • 2017-08-01A licencként értékesített, K+F-ként indult PAQ fotelekből elkel a 10.000-dik darab is.
  • 2017-12-314 A'Design Award díj, 2 fődíj a Magyar Formatervezési Díjon, győzelem a German Design Award -on
  • 2018-06-01Együttműködési szerződést kötünk Japán egyik vezetői autóipari cégével, a Phiaro Corporation-nel.
  • 2019-03-20A BBC World 121 millió nézőjének beszélhetünk a Business Live c. műsorban a design fontosságáról.

Ettől különleges a termékünk

Rugalmasak vagyunk |Gyorsak vagyunk |Közelebb hozzuk a technológiát |Integrált megoldást nyújtunk |Transzparensek vagyunk |Termékeket hívunk életre |Díjakat nyerünk

Termékünkről

Terméktervezés és UI/UX design

Tech cégeknek segítünk eljuttatni az innovációikat az emberekhez. Ipari termék- és formatervezéssel, valamint felhasználói felület és felhasználói élmény tervezéssel foglalkozunk. Ügyfeleink között startupok, KKV-k és nemzetközi nagyvállalatok egyaránt találhatók. A terjeszkedési fókuszunk elsősorban Nyugat-Európa.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Home Office lehetőség

Kétszavasok

Nemek aránya?
50-50
Átlag életkor?
28,76923
Superpower?
Design Thinking

Így képezzük a kollégákat

• összehangoljuk a személyes és céges fejlődési célokat

• folyamatosan mentoráljuk egymást

• havi személyes kompetencia fejlesztési megbeszélések

• havonta egy napot új kihívások keresésére szánunk

• nyelvórákat biztosítunk

Minden felmerülő kihívást átbeszélünk együtt, az irodai kávétól a infrastruktúra fejlesztésen át a stratégiai döntésekig. Segítjük a személyes célok összehangolását a szervezeti célokkal.

Mindenhez közel vagyunk, de mégsem a zsúfolt belvárosban. Napfényes irodánkat a növényeink is szeretik. Egy térben dolgozunk egymással és a korábbi munkáink eredményével, ami motivál és inspirál minket. Van egy műhelyünk, ahol tudunk bütykölni és 3D-nyomtatni.

Hiányoznának a változatos projektek és az, hogy mindig van aki átveszi a Kínából rendelt drón alkatrészeket.

Robi

Designer

Számunkra az a legfontosabb, hogy meglegyen az összhang a csapattal. Emellett előny, ha valaki szorgalmas, szerény és céltudatos.

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves - High-Tech

Amikre büszkék vagyunk

  • Nemzetközi munkák
  • Design díjak
  • Nemzetközi környezet
  • Mérnöki & Művészeti
  • Saját K+F részleg
  • Képzési támogatások

Néha összeöltözünk...

Csupa móka a modellezés

Irodán kívül is jóban vagyunk