Követelmények

  • kreativitás

  • kommunikációs készség

  • hatékony projektmenedzsment

  • kapcsolatteremtő készség

  • angol nyelvtudás

Budapest, Budafoki út 59, 1111 Magyarország

Munka leírása

Feladatok:

- ügyfélmenedzsment, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

- rendezvények előkészületi munkálataiban való aktív részvétel

- beszállítói ajánlatkérések menedzselése

- eseményhez kapcsolódó kreatív koncepciók megtervezése

- ajánlatok készítése

- rendezvények helyszíni lebonyolítása

- rendezvényekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

- folyamatok, csapat koordinálása

Feladatok

  • ügyfélmenedzsment
  • beszállítói ajánlatkérések menedzselése
  • kreatív koncepciók megtervezése
  • ajánlatok készítése
  • rendezvények helyszíni lebonyolítása

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Igen
5 nap per hét

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
étkezési hozzájárulás

Mit csinálunk

A Max & Future egy ütős kis hazai csapat, egy igazi Dávid, aki a Góliátok ligájában játszik, mindezt korántsem eredménytelenül. RENDEZVÉNY: Hivatalos mindenesek; PRODUKCIÓ: Nüanszok. A válasz a részletekben rejlik; ONLINE: Webszobrászat; DIRECT MAIL: eDM - Ízi rájder, pDM - Egy ősi rítus, eladó és vásárló közt; CALL CENTER: Maraton vagy sprint? Mindkettő.

A munkahelyről

1

Szülinapoztok együtt az irodában?
Minden hónapban van egy tortanap!

2

Átlag életkor
32

3

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Kéményparty ;)

„ A túlélés nem a legerősebb, de nem is a legintelligensebb fajnak adatik meg, hanem annak, amelyik leginkább képes alkalmazkodni a változásokhoz.”

Charles Darwin

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.