slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
1 / 4
Max & FutureBudapest, Budafoki út 59, 1111 Magyarország

Grafikus

Medior |Teljes munkaidős |Egyéb |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Az állásról

Amit nyújtunk:

- rendezvényekhez, gyártatásokhoz kapcsolódó tervezési feladatok (meghívó, szóróajándék stb. tervezés)

hazai és nemzetközi brandekhez és projektekhez kapcsolódó kreatív tervezést, elsősorban multinacionális IT ügyfeleknek

• kellemes munkakörnyezetet és jó csapatot

• változásra, megújulásra törekszünk

• szakmai fejlődésben támogatjuk dolgozóinkat

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő9:00 - 18:00

Feladatok

reklámkampányok, weboldalak stb. tervezése
termékek/szolgáltatások arculatának kialakítása
hazai és nemzetközi projektek kreatív tervezése

Technológiák, eszközök

Adobe Photoshop |Adobe Indesign |Adobe CC, Illustrator |Acrobat Reader

Szakmai ismeretek

  • Ps, Id, Ai megbízható ismerete5 / 5
  • határidők betartása5 / 5
  • egyéni látásmód4 / 5
  • szakmai tapasztalat 1-2 év5 / 5
  • nyomdai előkészítés ismerete5 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi

Nyelvtudás

AngolAlapszint

Proaktivitás |Csapatjátékos |Nyitottság |Rugalmasság |Jó kommunikációs készség

Így jelentkezz

Küldd el az önéletrajzodat + portfóliódat is :)

A cégről

Ettől különleges a termékünk

Gyártás |Reklám, PR |Online Media |Rendezvényszervezés

A Max & Future egy ütős kis hazai csapat, egy igazi Dávid, aki a Góliátok ligájában játszik, mindezt korántsem eredménytelenül. RENDEZVÉNY: Hivatalos mindenesek; PRODUKCIÓ: Nüanszok. A válasz a részletekben rejlik; ONLINE: Webszobrászat; DIRECT MAIL: eDM - Ízi rájder, pDM - Egy ősi rítus, eladó és vásárló közt; CALL CENTER: Maraton vagy sprint? Mindkettő.

„ A túlélés nem a legerősebb, de nem is a legintelligensebb fajnak adatik meg, hanem annak, amelyik leginkább képes alkalmazkodni a változásokhoz.”

Charles Darwin

A munkahelyről

Szülinapoztok együtt az irodában?
Minden hónapban van egy tortanap!
Átlag életkor
32
Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Kéményparty ;)