Követelmények

  • 4-6 év releváns tapasztalat

  • Gyors és folyamatos tanulás

  • Igényes munkavégzés

  • Magabiztos prezentálás, akár angolul is

  • A piac digitális trendjeinek követése

Budapest, Alkotás u. 53, 1123 Magyarország

Munka leírása

Lelkes, tanulni vágyó munkatársunkat keressük Digitális Médiatervező munkakörbe.

Feladatok

  • Médiatervezés
  • Digitális kommunikációs stratégiában részvétel
  • Együttműködés a cég más divizióival
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, ügynökségekkel

Heti munkaidő
8 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Nem

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Egészségügyi hozzájárulás
Képzési hozzájárulás
Sport hozzájárulás
Közlekedési hozzájárulás

Előny

  • Érdeklődés, nyitottság az offline tervezés iránt
  • Offline médiatervezői tapasztalat
  • Digitális account vagy projekt menedzseri tapasztalat

A munkahelyről

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Egy csapat jófej emberrel :)

2

Fiú/lány arány
66%-34% a lányok javára

3

Van ebédszünet?
Igen, méghozzá 1 óra

Mit csinálunk

Mi vagyunk a legjobb médiaügynökség Magyarországon 2016-ban is a RECMA© minősítése szerint.

Nem csak azért, mert mi vagyunk a legnagyobbak forgalmunkat és munkatársaink számát tekintve. De ez biztosan segít, hiszen egy kis piacon csak a legnagyobbak engedhetik meg maguknak, hogy kellő számú specialistájuk legyen. Szakemberek, akik otthonosan mozognak a kommunikáció legkülönbözőbb területein.

Címkék

No dresscode Lounge area Sportolási lehetőség Teambuilding Utazási támogatás Cafeteria Online Media Open office Média

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.