Képességek

Angol nyelvtudás
Legalább két év tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Ms Office alkalmazások
Facebook, Linkedin kezelése

Állás leírása

A cég mindennapi életének támogatása, ami adminisztratív, Hr, munka- és pénzügyi, valamint kommunikációs területeket érint. Ez sok szervezési munkával jár, állandó kapcsolattartással a különböző területeken lévő partnereinkkel, mindezt pozitív szemlélettel, rugalmas, önálló és proaktív módon végezve.

Iroda cím

Budapest, Infopark stny. 1, 1117 Magyarország

Feladatok

  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Admin és HR folyamatokban való részvétel
  • Cég kommunikációs folyamatainak menedzselése
  • Munka- és pénzügyi folyamatok kezelése
  • Ad-hoc jellegű napi feladatok ellátása

Rólad

Nyitott vagy, és szívesen teremtesz kapcsolatot másokkal. Szeretsz önállóan dolgozni, problémákat megoldani, de az utasításokat is követed. Szeretsz „jönni-menni-intézkedni”. Csak precíz, igényes munkát adsz ki a kezeid közül. Szeretsz rendet tartani. Szereted, ha több szálon fut a cselekmény.

Feladatok

  • A rutinfeladatok mellett változatos projekteken is dolgoznál
  • Egy barátságos csapatba csöppennél bele, ahol mindenki nyitott, és soha nem unalmas az élet
  • Egy stabil helyen terveznéd a karriered

Termékünkről

Az IT piacon egyedi üzleti modellel és szakértői csapattal biztosítsunk magas szintű szolgáltatásokat. Informatikai projektek sikeres megvalósítását támogatjuk erőforrás-kihelyezéssel.

Ettől különleges a termékünk

Saját projektek

Értékeink

Professzionalizmus

Egyéniségbe vetett bizalom

Partnerség

Integritás

A munkahelyről

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Humoros, energikus, profi csapattal
Szülinapoztok együtt az irodában?
Naná :)
Átlag életkor
30-35 év

Itt követhetsz minket