Követelmények

  • Angol nyelvtudás

  • Legalább két év tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

  • Ms Office alkalmazások

  • Facebook, Linkedin kezelése

Budapest, Tóth Lőrinc u. 41, 1126 Magyarország

Munka leírása

A cég mindennapi életének támogatása, ami adminisztratív, Hr, munka- és pénzügyi, valamint kommunikációs területeket érint. Ez sok szervezési munkával jár, állandó kapcsolattartással a különböző területeken lévő partnereinkkel, mindezt pozitív szemlélettel, rugalmas, önálló és proaktív módon végezve.

Feladatok

  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Admin és HR folyamatokban való részvétel
  • Cég kommunikációs folyamatainak menedzselése
  • Munka- és pénzügyi folyamatok kezelése
  • Ad-hoc jellegű napi feladatok ellátása

Rólad

Nyitott vagy, és szívesen teremtesz kapcsolatot másokkal. Szeretsz önállóan dolgozni, problémákat megoldani, de az utasításokat is követed. Szeretsz „jönni-menni-intézkedni”. Csak precíz, igényes munkát adsz ki a kezeid közül. Szeretsz rendet tartani. Szereted, ha több szálon fut a cselekmény.

Ha holnap kezdenél...

  • A rutinfeladatok mellett változatos projekteken is dolgoznál
  • Egy barátságos csapatba csöppennél bele, ahol mindenki nyitott, és soha nem unalmas az élet
  • Egy stabil helyen terveznéd a karriered

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
09:00 - 17:00
Home office  - Igen
1 nap per hét

Mit csinálunk

Az IT piacon egyedi üzleti modellel és szakértői csapattal biztosítsunk magas szintű szolgáltatásokat. Informatikai projektek sikeres megvalósítását támogatjuk erőforrás-kihelyezéssel.

A munkahelyről

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Humoros, energikus, profi csapattal

2

Szülinapoztok együtt az irodában?
Naná :)

3

Átlag életkor
30-35 év

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.