Követelmények

  • Atlassian termékek ismerete

  • IT alkalmazások támogatása

  • Megoldás orientáltság

  • Szeretsz emberekkel foglalkozni

  • Angol írásban és telefonon

Budapest, Nagy Diófa u. 15, 1072 Hungary

Munka leírása

Főként nemzetközi level1 service desk feladataid lesznek emailben vagy távoli asztallal. Ha valamire nem tudod a választ, segítünk. Bekapcsolódhatsz a termékfejlesztésbe is.

Évente többször megyünk külföldi konferenciákra, ha csatlakoznál, beszélhetünk róla.

Kevés meetinget tartunk. Hipchat szobákban beszéljük meg a dolgok nagy részét.

Épp költözünk be az új irodánkba, hozzászólhatsz a házirendhez :)

Feladatok

  • saját Atlassian addonok támogatása emailben
  • néha skype-os segítség nemzetközi ügyfeleknek
  • doksiírás, hogy kevesebb kérés essen be
  • részvétel a termékfejlesztésben
  • csapatot építünk, hozzászólhatsz más témákhoz is

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges laptop
részvétel az összes képzésünkön, utazási lehetőség

Rólad

Ha (jól) ismered az Atlassian világát, jó eséllyel téged keresünk. Amit ugyanis nem tudsz, majd megtanítjuk neked :)

Ez nem egy magányos pozi, a Customer Portal túloldalán hús-vér emberek ülnek, akik nagyon örülnek, ha segítenek nekik. Ha szeretsz embereknek IT kihívásokban segíteni, tied a pálya!

Ha holnap kezdenél...

  • kiképzenénk az Atlassian termékpalettából és a mi addonjainkból
  • bevezetnénk a support folyamatunkba
  • külsős képzéseket is tartunk, ha időben jelentkezel, még idén beülhetsz rájuk

Még jobb ha...

  • JAVA-s alkalmazások támogatása

  • Atlassian alkalmazások ismerete

  • Úgy érzed, ez itt álmaid lehetősége :)

video

Közvetlen csapat

Kicsi a csapat, de erős. Brutál hatékony szakemberekből áll a gárda, nálunk tuti szintet léphetsz :) De mi is szívesen tanulunk tőled.

A termékeinket két Fekete öves több danos Senior kollégánk fejleszti, most csatlakozott egy új kolléga.

Főként a termékfejlesztőktől tudsz majd segítséget kérni. Plusz egy HelpMe Hipchat szobánk, oda bármilyen szakmai kérdésre hamar érkezik válasz a csapaton belülről.

A csapat jó része a közös irodában fog dolgozni, így legtöbbünkkel rendszeresen fogsz találkozni.

video

Mit csinálunk

Atlassian Platinum Solution Partnerként az ausztrál cég termékeit népszerűsítjük (Jira, Confluence...). Csak Atlassiannal foglalkozunk, de azon belül mindennel. Atlassian Verified Vendorként 4 addonunkat 5000+ cég 4 millió felhasználója használja napi szinten.  Ezek garantálják, hogy Atlassian bevezetésben, oktatásban, tanácsadásban a régióban elérhető legjobb megoldást kapja, aki minket választ.

A munkahelyről

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Egy CSAPATTAL csupa nagy betűvel

2

Hány meeting van hetente?
csak amennyi szükséges (~0)

3

Hogyan adunk visszajelzést?
rendszeresen, hitelesen és konstruktívan

Így jelentkezz

- küldj nekünk egy szakmai önéletrajzot

- írj egy motivációs levelet, melyben - egyéb idevágó gondolataid mellett - leírod mi az a 3 dolog, ami leginkább tetszett a kiírásban/META-INF-ben, és mi a 3 legfontosabb kérdésed a lehetőség kapcsán

Három munkanapon belül biztosan jelentkezünk.

Várjuk a jelentkezésedet!

video
video
video

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.