Követelmények

  • Ingatlan tapasztalat

  • Ügyfélkezelési tapasztalat

  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció

  • Angol

  • Magyar

Budapest, Zoltán u. 13, 1054 Hungary

Munka leírása

Butik ingatlanirodánkba lendületes és lelkes sales munkatársat keresünk. Ha az értékesítéssel járó feladatok fellelkesítenek, akkor te vagy a mi emberünk!

Cégünk portfóliója kizárólag prémium, főként belvárosi egyedi ingatlanokból áll. A feladatod, hogy a potenciális vevőket/bérlőket az első email váltástól a mutatás leszervezésén keresztül, a vásárlás vagy bérbeadás létrejöttéig végigkísérd.

Feladatok

  • Prémium ingatlanok bérbeadása és értékesítése
  • Külföldi ügyfelek kezelése

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg + jutalék
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás
Közlekedési hozzájárulás
Bónusz
Személyes eredményen alapuló bónusz

Rólad

Szeretsz pörögni, új emberekkel találkozni, új lakásokat nézni és nem csak egy irodában ücsörögni egész nap. Mindenre nyitott vagy: kicsit szereted az építészetet, az embereket, Budapestet, a történelmet, az értékesítést, a fotózást, a lakásokat, a design-t, a pszichológiát.

Mit csinálunk

Butik ingatlanirodánk portfóliója kizárólag prémium, főként belvárosi, egyedi ingatlanokból áll. Kínálatunkban megtalálható a luxus lakásoktól kezdve a luxus penthouse-okon át az exkluzív családi házakig minden. Ügyfeleink elsősorban expatok illetve külföldi befektetők.

A munkahelyről

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Külföldi ügyfelekkel

2

Hány meeting van hetente?
Ahányat Te szervezel magadnak :)

3

Van ebédszünet?
Minden nap!

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.