Szakmai ismeretek

Ingatlan tapasztalat
Ügyfélkezelési tapasztalat
Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció
Angol
Magyar

Állás leírása

Butik ingatlanirodánkba lendületes és lelkes sales munkatársat keresünk. Ha az értékesítéssel járó feladatok fellelkesítenek, akkor te vagy a mi emberünk!

Cégünk portfóliója kizárólag prémium, főként belvárosi egyedi ingatlanokból áll. A feladatod, hogy a potenciális vevőket/bérlőket az első email váltástól a mutatás leszervezésén keresztül, a vásárlás vagy bérbeadás létrejöttéig végigkísérd.

Iroda cím

Budapest, Zoltán u. 13, 1054 Hungary

Feladatok

  • Prémium ingatlanok bérbeadása és értékesítése
  • Külföldi ügyfelek kezelése

Rólad

Szeretsz pörögni, új emberekkel találkozni, új lakásokat nézni és nem csak egy irodában ücsörögni egész nap. Mindenre nyitott vagy: kicsit szereted az építészetet, az embereket, Budapestet, a történelmet, az értékesítést, a fotózást, a lakásokat, a design-t, a pszichológiát.

Termékünkről

Butik ingatlanirodánk portfóliója kizárólag prémium, főként belvárosi, egyedi ingatlanokból áll. Kínálatunkban megtalálható a luxus lakásoktól kezdve a luxus penthouse-okon át az exkluzív családi házakig minden. Ügyfeleink elsősorban expatok illetve külföldi befektetők.

Ettől különleges a termékünk

Ingatlan, Építészet

A munkahelyről

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Külföldi ügyfelekkel
Hány meeting van hetente?
Ahányat Te szervezel magadnak :)
Van ebédszünet?
Minden nap!

Itt követhetsz minket