Szakmai ismeretek

Go nyelv
C nyelv
Linux
Elosztott rendszerek
Optimalizáció, többszálúsítás

Emberi tulajdonságok

Nyitott vagy technológiailag. Jól tudod beosztani az idődet. Dinamikus és tevékeny vagy. Open source arc vagy.

Előny, ha...

Teljesítményproblémák felderítésében van tapasztalatod, illetve láttad már a WebRTC-t, illetve az RPC/SIP protokollokat. Ezen kívül jó, ha megszoktad a TDD-t és az agilis szoftverfejlesztést.

Állás leírása

Ügyfelünk üzletileg legkritikusabb belső rendszerére épülő okos alkalmazások egyre több mesterséges intelligenciát tartalmaznak, az új architektúra microservices alapú. A saját on-premise privát felhő helyett egyre több mindent költöztetnek Google Cloudba. Így aztán a csapat úgy döntött, hogy mindenkinek az a legjobb, ha az új verzió Goooooo!

Ekkor kezdhetsz
Azonnal

Az ideális jelentkező

Jó, ha te is szívesen veszel részt Open Source projektekben. Programnyelvek tekintetében jobb, ha mentes vagy a vallásosságtól. Szeretsz segíteni, tudást megosztani. Képes vagy beosztani a feladataira szánt időt, felmérni mire mennyi időre van szükséged. A Service Level fogalma ismerős számodra, képes vagy business driven működésre szoftverfejlesztésben.

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Jelentkezés nyelve: angol
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Informatika
BA diploma
vagy
Informatika
MA diploma
vagy
Informatika
PHD

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció írásban

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
900 000 — 1 200 000 HUF
Szépkártya, tréning előfizetések, konferenciák

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
SZÉP Kártya
Egyéb

Dolgozói komfortprogram.

Feladatok

  • A core rendszer fejlesztésében való részvétel.
  • Meglévő monolit „microservices-esítése”.
  • Részvétel az új architektúra tervezésében.
  • Gyorsítás, kódoptimalizálás.
  • Plug-in-ok, modulok fejlesztése, kontributálás open-source kódbázisba.

Technológiák, eszközök

GitLab MySQL Go Redis Golang Zabbix Sentry YouTrack Percona

Így dolgozunk mi

Céltudatosság, előrelátás jellemzi a céget, mely tetten érhető a munkatársakkal való kapcsolatban is. Rövidtávú együttműködés nem cél. Ehhez többféle eszköz is rendelkezésre áll. A külső és belső tudásanyag elérhető, cégen belüli karrierterv, ezek mellett csapat-összekovácsoló lazább programokat is tart a cég.

Mit fogsz tanulni

Nagy terhelésű, nagy megbízhatóságot igénylő, real time webes telecom rendszer fejlesztésében vehetsz részt, jó alaposan beletanulhatsz microservices alapú architektúrába, felhős platform építésébe.

Fejlesztői környezet

Alapvetően és döntően open source megoldásokat és eszközöket használnak, azokat forkolják, és vissza is kontributálnak. A fejlesztők Linuxon vagy MacOS-en dolgoznak. A metodika Scrumbannak mondható, sprintekkel, standupokkal, PO-val stb.

A termékről

Ügyfelünk contact center megoldásokat fejleszt. Ezek lehetnek hangalapú, email, SMS, chat, illetve személyes megjelenés nélküli videóazonosítás alapú kapcsolattartási formákat lehetővé tévő megoldások, beépítve a text-to-speech / speech-to-text megoldásokon át a telefonhívás közbeni bankkártyás fizetés lehetőségéig és automata hívásátirányításig sokféle korszerű szolgáltatást.